Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy sehol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sehol nemtalálok 16-18 éves kor között normális csajt?

Figyelt kérdés

Volt már barátnőm nemis eggy.

Járok szórakozni stb...

De nemértem..Tudom h helyes vagyok mondták már:)Szőkésbarna haj..magas,barna szem..stb.És mégsem találok normális csajt aki még helyes,rendes is lenne.


2009. nov. 16. 18:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nah felvettelek! De ahogy látom már másoknak is megírod az előttem lévőnek igaza van!!!de majd meglátjuk!
2009. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Valahogyan kell ismerkedni

Ha nem ismerkedek akk honnan tudjam:)Lehet ő mondjuk épp 10/10:)

2009. nov. 16. 19:04
 23/32 anonim válasza:
Hát igazából a dolog ott kezdődik, h kinek milyen a rendes pasi/rendes csaj... Sokszor a helyes lányokról azt gondolják, h cicababák ,csak a smink , ruha érdekli őket, és szellemi képességük nem veri le a biztosítékot. De az, h vki jól akar kinézni, és így érzi jól magát a bőrében,nem zárja i, h lehet egy okos, intelligens személy. Ugyanez a pasiknál. Úgy értem, hogy sztem az a közvélemény, h aki jól néz ki, az túlságosan is nagy egóval rendelkezik-soxor tényleg igaz- de van persze kivétel. Én sem találok rendes pasit, aki jól is néz ki-de nem ez az első, és legfontosabb, bár kétségkívül fontos-okos, humora is van,akivel mindenféle programot lehet szervezni, aki 'nem riad vissza' egy színháztól sem, és akinek nem csak "arra" kell a nő. És aki el tud szakadni az anyjától!! Ja, és aki nem gyerek még 21 évesen is...
2009. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
52%
Felveszlek msn-re de még el se fogadod!!:S
2009. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Hja nekem is ez a nagy gondom egyszerüen nem tudom hol ismerkedjem meg egy "rendes" lánnyal (nem járok sportolni nincs is kedvem/idöm)18F
2009. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

19.18: Esetleg suli? Bár lehet hülyeség, mert eddig én se jártam nagyon szerencsével ott... Pedig jó lenne valaki.

17/L

2009. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
katana?... nahát... nem Te tettél föl véletlenül tegnap egy kérdést az elfojtott agresszió kapcsán? ;)
2009. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nincs 16-18 éves normális csaj?XD

Ha meg van, az vagy nem kell nektek, fiúknak, vagy már foglalt ;P

2009. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
hát én 17 éves vagyok és eddig senki nem mondta, hogy nem vagyok normális. és 17 éves normális fiúkat is ismerek, akikkel barátkozni is lehet.
2009. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Én vagyok:)xD

Am meg ugyvagyok a csajoknál olvastam valahol:D...

Eggy csaj olyan mint a WC.Vagy foglalt vagy Levan szarva:D

2009. nov. 17. 20:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!