Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy fiú ilyen hülye?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy fiú ilyen hülye?!

Figyelt kérdés

Randiztunk és utána nem keresett. Hetekig. Úgy a 3-4.nap után beletörődtem, hogy ő ezek szerint nem érezte olyan jól magát mint én és kész. Már szinte elfelejtettem, az iskolában is úgy ment el mellettem, mintha ott se lennék, csak néha köszönt. Már szinte teljesen elfelejtettem a dolgot, elfogadtam, hogy ez egy ilyen fura fazon és ilyen gyerekesen viselkedik. Erre ma írt, hogy találkozzunk, menjünk ki a folyosóra beszélgetni.(ugyanabban a blokklakásban lakunk, csak ő a földszinten és meg feljebb, reggel meg én villamossal járok ő meg busszal, ezért nem szoktunk találkozni a hétköznapokban)

Találkoztunk, én meg kérdeztem tőle, hogy hetekig nem jelentkezik és most mi van, meg hogy nála ez normális? Ilyen válaszokat kaptam, hogy a haverjai ezeket tanácsolták neki:

- ne keresd, légy férfi

- majd a csaj most rájön mennyire vagy fontos neki

- légy vele lenéző, viselkedj lazán, lássa milyen nehezen kapható vagy

MIVAN!

Utána mentegetőzött, hogy ő nagyon sajnálja, nem akart megbántani, de találkozhatnánk újra. Becsaptam az orra előtt az ajtót és mondtam, hogy takarodjon innen. Ez egy 17 éves fiú és az eddigi első "udvarlóm" ha egyáltalán illik rá ez a jelző. Remélem azért még van remény, mert most egy darabig egy hímet se akarok látni...így elsőre elég volt.

L/16



2013. nov. 2. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Na te aztán kifogtad a legidiótábbat. :D

Tök h**ye, h elmondja, h miért nem keresett. :)

Ilyet lányokról hallottam idáig csak, h kéretik magukat. :)

2013. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nagyon nevetek:dDDDDdd
2013. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, kicsit naivnak tűnik és befolyásolhatónak... a hülye hallgatott a barátaira, akikről azt hitte, hogy jót akarnak neki... Közben jól kiszúrtak vele...


Biztos, hogy nem akarod többet látni? Még egy esélyt talán adhatnál neki és ha megint elszarja, akkor hagyd a francba.

2013. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én adnék neki még egy esélyt, gondolom még nem volt dolga lányokkal.
2013. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam én is rajta, csak ez a szerencsétlen stílusa kicsit kiábrándító :/
2013. nov. 2. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Előtted a pálya: rázd gatyába! :D
2013. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez még csak a kezdet, tudnak ennél nagyobb marhaságokat is....
2013. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Legyél te a férfi.
2013. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen h**ye miatt hogy le van járatva a férfi társadalom, ez nem igaz.
2013. nov. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:DD

Hülye nyomik! :D Az a 3-4 nap pont amit lehet várni ezzel kivárással tényleg, ha már nagyon taktikázni akar valaki :D de heteket... :D Idióták! Jól tetted, hogy bebasztad az ajtót neki!! :DD


21f

2013. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!