Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen izomzat jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen izomzat jön be nektek 1 pasin? Illetve hogyan tudok változtatni a jelenlegi külsőmön.

Figyelt kérdés
Szóval 190 centi vagyok és 70 kg. A karomon alig van izom és a mellkasom meg tiszta sovány és a hasamon van egy kissebb pocak. Szeretnék gyúrni, (itthon egyenlőre)Mit kell ahhoz tennem hogy legyen egy kis karizmom és eltűnjön a hasamról a felesleg? 15/f

2013. nov. 1. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te nagyon csonti lehetsz. én 176cm vagyok és 71kg. De csak mert most nagyon le vagyok gatyásodva. Amúgy 85-90kg körül kéne legyek épp.
2013. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem akarlak lelombozni, de ez inkább a sport-mozgás kategória!
2013. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, egyél és sportolj, mert nagyon könnyű vagy!
2013. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ruházz be egy kézi súlyzóra, kis súlyokkal lehet simán formálni magadon, felülések, hasprés, lábemelés pedig testre. Ha rendesen eszel, akkor látszódni fog hamar az eredmény.

Másrészt javasolom a küzdősportokat és harcművészeteket, ezek is pozitívan hatnának Rád, de gondolom erre már nincs affinitásod :D


24/F

2013. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Könyörgöm a Sport,mozgás rovatban kérdezz.

Ott Montez és a többiek szakszerű választ adnak amit itt nem kapsz meg.

2013. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
énis 15 vagyok. 180 cm és 67kg. 8 éve aikidozom, és 2 éve mma-zok. ja és heti 3 szor saját testsúllyal edzek. szerintem ebben a korban ez nem sovány hanem átlagos. most fejlődsz tehát valszeg nem hízol hanem nősz. énis így vagyok. sportolj sokat, ne egyél zsíros és egészségtelen ételeket (lehet, csak ne sokat), de attól még ehetsz rendesen. ha ez megvan akkor a többi megy magától
2013. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

FÉLISTEN (ennél tovább ne):

[link]


[link]


TÖKÉLETES:

[link]


NAGYON-NAGYON-NAGYON-.. JÓ (itt nem a fejet kell nézni):

[link]


16/L

2013. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A leírás alapján nem nagyon van izmod. A karizomhoz súlyzózz, a felesleget meg megfelelő étkezéssel tudod leadni.

De a legegyszerűbb, ha eljársz sportolni és sokat edzel. Nagyon jó elméletek vannak, de én speciel a páromon azt látom, hogy fizikai munkát végez, itthon megeszi a pizzát vacsira, aztán elnassol egy zacskó kekszet, mégis olyan teste van, hogy ha csak rágondolok, kész vagyok :) Tökéletes :)

2013. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csinálj felüléseket, járj el kondizni, és esetleg a táplálkozásodon is változtass (kevés szénhidrát, pl. péksütemény, stb.). :)
2013. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as akkor jó a genetikája.Mázlis.


Meg valószínűleg nem akkora szám csak neked.

2013. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!