Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék kitöri jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kitöri jelenlegi helyzetemből?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag az egész napot végigdolgozom átlagos bérért, ismerkedésre csak a hétvégém lenne vagy esténként az online társkeresők. Nekem ez az élet így nem tetszik! Sok munka, kevés szabadidő, párkapcsolat terén nulla vagyok. Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan törnétek ki ebből a hosszútávon nagyon nem működő helyzetből? Csak értelmes válaszokat, ne komolytalankodjátok el a kérdést, köszi! 25/F
2013. ápr. 4. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de egy becsületes ember élete ilyen. Csak van, akinek még hétvégén sincs nyugta a

munkától.


Majd lesz alkalmad előbb-utóbb. Csak így tovább!

2013. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fospuska ***** válasza:
pedig sokan így élnek és mégis van párjuk. vagy keress jobb állást több pénzért,vagy áldozd be a szabadidőd nagyobb részét.
2013. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy másik meló lenne a megoldás.
2013. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj nagyon nem válogathatok a munkák között, mert messziről járok be, napi 3 órát vesz el az utazás, de közelebb nincs munka.:(
2013. ápr. 4. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy van munkád.. Sajnos lassan már ez is nagy szó. Amúgy mi a baj azzal, hogy csak hétvégén tudsz ismerkedni? Egy dolgozó ember élete ilyen... A társkeresők is rendben vannak, csak türelemmel kell lenni, előbb-utóbb biztos találsz egy lányt! :)
2013. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémám van/volt. Neten találtam párt, 11 hónapig tartott, és szép volt jó volt, de .... a részletekbe ne menjünk most élvezem a szabadságot... :) A netes társkereséshez meg csak türelem kell... menni fog :)

23/L

2013. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

6-os a szingliség nem szabadság, hanem szenvedés.:( Felkelsz, dolgozol, beszélgetsz munkatársakkal, hazamész, eszel aztán alszol és kezdődik minden az elejétől.:( Egy idő után ebbe bele lehet őrülni, hogy nincs melletted senki, akiben igazán bízhatsz és akit szerethetsz és aki szeret...

2013. ápr. 4. 22:53
 8/8 anonim ***** válasza:

ez tény hogy hosszú távon ilyen... de így 11 hónap után nekem még a szabadságot jelenti... tudod az exem féltékeny volt a családomra, és a barátaimra, és ennek minden egyes alkalommal hangot is adott...

És ez csak egy gond volt... gondolom így már sejted miért fogalmaztam úgy ahogy :)

2013. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!