Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki vagy mit csináljak hogy rájöjjön? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány pár éve ismerem.

Szerelmes vagyok belé.

Mar parszor voltunk setalni meg egyszer moziba is voltunk csak kettesben még nem voltunk mert egyik haverom is ott volt :(

Most szeretném elhívni kettesben is.

Amugy kedvel meg rengeteget beszelgetünk élvezzük egymas tarsasagat.

Csak nemtudom hogy ő mit érez...

Meg azt se nagyon tudom miről beszélgessünk ha elhívom valahova tudom hogy Róla kellene beszélni.

Kerlek segitsetek nagyon fontos lenne akar személyes tapasztalat az is barmi :D

16/F



2013. okt. 29. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért raktad a :D jelet a végére?Mi olyan vicces?
2013. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni nekem is volt ilyen több is, ez eléggé a barát kategóriának tűnik
2013. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(1) Az hogy ő egy nő, és nem pasi és már nem tud mit kezdeni magával.
2013. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert ha elhívom kettesben akkor szerintem tuti eljön mert már megvoltak a jelek...

Csak annyira félek az elutasítástól mármint nem az hogy eljön-e hanem hogy mit érez...

2013. okt. 29. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze rossz érzés ha elutasítják az embert. De tudod mi a rosszabb? Ha majd hónapok múlva eszedbe jut, hogy meg sem próbáltad.
2013. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!