Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért szédítetek itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért szédítetek itt és más fórumokon sokakat a "legyen meg benne a plusz" szöveggel, amikor mindannyian tudjuk, hogy az a bizonyos plusz csakis és kizárólag a külsőre jó pasikban van meg?!

Figyelt kérdés
Nagyon sokan nem hisszük már el a kisugárzás szöveget sem, ti mégis jöttök vele mindig, miért?

2013. okt. 27. 20:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%
Az én voltam, de teljesen mindegy. A két tulajdonság nem egyenértékű, mert az egyiken lehet, a másikon NEM lehet változtatni, annak minden negatív elutasító következményeivel. Rendben akkor én is férfiként vékonyság alapján fogok mostantól nőt szelektálni. Kell a változatosság.
2013. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
Akkor kicsit részletesebben kifejtem, hogyan gondoltam. Teljesen igazad van, az egyiken lehet, a másikon viszont nem lehet változtatni. De rengeteg olyan nő van aki kövér, és sose fog ezen változtatni, mert egyszerűbb belesüppedni az önsajnálatba. Kezdenél ilyennel? Szerintem nem. Ezzel párhuzamosan szintén sok férfi van aki nem tudja magát és a magasságát elfogadni, síránkozik rajta, pedig teljesen felesleges. Én pl kimondottan a magas férfiakat szeretem, mégis volt kapcsolatom egy nálam alacsonyabbal is, ugyanis anynira megfogott a magabiztossága és a férfiassága, hogy egyáltalán nem is érdekelt, hogy nem magas. Mert elfogadta magát. Ha kicsit jobban belegondolunk, szertem a kettő eset nagyon is hasonló. Természetesen gondolhatjuk másként, én így látom.
2013. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Akkor én meg kifejtem az én látáspontom. Rengeteg alacsony túlsúlyos nőt láttam magas érted nem alacsony!! férfivel járni, szóval az amit írtál nem állja meg a helyét. A 150cm-es törpillák, meg jönnek a védelmi dumájukkal. A 170-175cm-es nőket megértem, hogy nem akarnak egy 170cm-es férfival kapcsolatot létesíteni. Amit leírtál az kisarkított és egyáltalán nem a valóságot tükrözi. A valóság ettől sokkal kegyetlenebb. Ha alcsony vagy esélytelen vagy a nőknél, rengeteg cikk van neten erről, nem kell a mellébeszélés. Mentem már oda túlsúlyos lányhoz is, és mi volt a válasz?? Bocs alacsony vagy, úgy hogy ő maga a 160cm-t ütötte meg alulról. A kivételek?? Ez a legjobb vicc, azok már házasok v. komoly kapcsolatban vannak. 100 szónak is egy a vége, aki alacsony 168-170cm, az esélytelen a nők nagy részénél..
2013. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Rendben, ez is egy nézőpont. Én nem beszéltem mellé, azt írtam le ami velem esett meg, és ahogy én gondolkodok. Szerintem az se teljesen helytálló amit te írsz. Vannak még az enyémhez hasonló esetek. :)
2013. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Amit leírtam az helytálló, sajnos. Az élet számos terén a magasság a determináló tényező, munkapozíció (főleg vezetői), párkapcsolatok, egészség. stb. Az ,hogy te egy kivétel vagy az nem sok vizet kavar, a nők többsége nem ilyen, tudom sok kosáron vagyok már túl, ha 10cm-el magasabb lennék, nem lenne ilyen problémám az életben. Sajnos vannak akiknek nem jött össze az 5-ös a genetikai lottón.
2013. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

46%, figyu, a férjem 163 cm magas. Nekem fel sem tűnt amikor megismertem, mert egy jó humorú, nyílt szívű kedves ember. Amikor először csókolóztunk akkor tűnt fel, hogy teljesen egy magasak vagyunk. Csak nevettünk rajta. Őbenne fel sem merült, hogy ez hátrány és bennem sem. Ja, és már előttem volt jó pár barátnője. Most is lenne jelentkező sajnos :-(

Szóval önmagában a magasság nem jelent semmit. Nagyon sok magas, jóképű pasi van aki mellett simán elmegyek és nem foglalkozom velük. Ha nem látom a szemében a pluszt, nem kell. De te ezt persze nem fogod elhinni nekem....

2013. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A férjed egy szerencsés kivétel! És? Lehet, sőt biztos, hogy helyes, én nem vagyok az, főleg a bőrproblémám miatt, ami hol máshol jött ki mint a arcomon. A nagytudású magyar orvosok nem tudják kezelni. Tessék egy újabb fogyatékosság az alacsonyság mellé. Egy fecske nem csinál nyarat.
2013. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

16-os, akkor kezet foghatunk, mi is ugyanolyan magasak vagyunk a férjemmel. :D

Egyébként az előtte levő barátom még alacsonyabb volt, sőt kövér is, ráadásul kopaszodott, arcra sem lehetett szépnek nevezni, sőt még jó csóró is volt (tehát nem a luxuskocsijával bűvölt el, mert még egy bringát sem tudott venni), mégis úgy magába bolondított, hogy se nem láttam, se nem hallottam. De nemcsak engem, több vetélytársam is akadt.

Vannak emberek, akik valahogy hatással vannak a másik nemre kiemelkedően jó külső adottságok nélkül is.

2013. okt. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mi? 173 centi magas vagyok, és most kell megtudnom, hogy nincs esélyem a nőknél?
2013. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
Plusz? Nekem semmi ilyen plusz nem kell, elég ha csak gazdag, adonisz, és imád engem a farkára tekerni :$
2013. okt. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!