Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nem kedvelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem kedvelitek a mérsékelten izmos pasikat? A fej baj ha ronda, de jó a teste? Mennyit nyom a test a latba?

Figyelt kérdés
Ne csak közhelyeket, ha lehet, hanem érveket kérek.
2013. okt. 27. 10:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2013. okt. 27. 10:42
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyenek bejönnek. Ronda pedig szerintem csak tekintet van, abban benne van minden. Átlagos arc azért nekem jobban bejön.
2013. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hidd el elég jól lehet kompenzálni egy ronda arcot egy jó testtel (tapasztalat)..... régen meg se néztek elküldtek a nők ha közeledtem most meg ha végigmegyek valahol minden szempár rám szegeződik..... és most már kb harmadannyi nő utasítja el a közeledésem :)
2013. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább legyen szép arca, a teste már annyira nem fontos.
2013. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Amit az előbb linkeltem, annak az utolsó előtti oldalán, a 6. oldalon ott vagyok. Sportolok keményen, átlagos arcom a sok sporttal és jó öltözködéssel (a képeken nincs rajtam felülről ruha) próbálom meg feljebb hozni. Esélytelen, mindig és mindenhol elutasítanak. Élőben és társkeresőn is. Már magam alatt vagyok a sok sport sehová sem vezetett.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. okt. 27. 10:49
 6/12 A kérdező kommentje:
DDDDDDDDDDDDeeeeeeeeeeeee kéremmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, hogy legyen szép az arca ha ennyire okos vagy, ha nem olyannak született? Aaaaadddjj légy szíves tanácsot, azt kérek, ne intelmet, hogy legyen szép az arca. Hanem tényeket, hogyan legyen szép. Ezt várom. Bocsánat, de nagyon feszült vagyok azért írok így.
2013. okt. 27. 10:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan a mérsékelten izmos test tetszik a legjobban, ugyanakkor nem ez az elsődleges szempont, amikor párt keresek. Tehát a külsőn az összképet nézem, a kisugárzást, a személyiségnek pedig a számomra fontos jegyeit (karizma, humor, intelligencia). Volt már magas és enyhén mackós párom, magas vékony, és magas, enyhén izmos barátom is.

Szexuálisan az utolsó delikvens vonzott leginkább, de az arca is neki volt a legszebb, illetve a személyisége is épp ideális volt számomra.

2013. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Látom teljesen kiakasztottalak a válaszommal...na akkor itt az én listám


[link]


Nekem a srác izomzata kb az 3. képig tetszik utána nem...de ez az én ízlésem.

2013. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocsánat 5. akartam írni...csak elrontottam
2013. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
veled más a baj. én nem nézek így ki edzés ellenére sem, arcom sem szebb és minden bulin rámnyomulnak.
2013. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!