Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak egy csajt?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok most kerültem középiskolába. Sajnos az osztályunkba egy normális lány sincs. Akkor hogy ismerkedjek meg egyel? Pl már kinéztem magamnak egyet akkor vele hogyan kezdjem? Normális válaszokat kérnék! Köszi

2013. okt. 27. 06:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
suli buli ... testver osztaly ... masik suliban buli ... hazibuli ... sport rendezvenyek ... osztalykirandulas ... stb-stb.
2013. okt. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hogyan kezdjed? eloszor is mutatkozz be :)
2013. okt. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól!
2013. okt. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha jól nézel ki neme kell semmit sem csinálnod
2013. okt. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

légy nyitott és segítő kész, kicsit bolond és tahó, de udvarias... ha mind emellett humoros is vagy akkor 80% esélyed van :) én sokat fejlesztettem magam, amíg eljutottam ilyen szintre, de 17 vagyok és sikerült :)


15 voltam amikor neki álltam utána olvasni, elemezni, pszihológiát tanulni (azt inkább 11 évesen kezdtem), női lélektannal foglalkozni... szóval nem várnék csodát :)

2013. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Legyél nyitott, ennyi elég lesz :)


Melyik városban laksz?

2013. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az 5-ös válaszoló nagy csajozó lehet...csak annyit tennék hozzá,hogy legyél kreatív. És tényleg bánj jól a szavakkal..sok sikert.
2013. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hatosnak mondom hogy Pécsen vagyok kollégista
2013. okt. 27. 19:56
 9/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok... érdekes, többen mondták már, hogy az vagyok, pedig nálamnál sokkal nagyobb dumagépeket és csajozógépeket ismerek... és csak reménykedek, hogy egyszer olyan szinten leszek mint ők...

Amúgy én is Pécsi vagyok. Melyik suliba jársz kérdező?

2013. okt. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pollack
2013. okt. 29. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!