Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek, h ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek, h ne legyen kiírva rám, h pasit akarok komoly kapcsira?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Öltözködj és viselkedj úgy,mint egy ribanc -.-'

Bocs az erős kifejezésért,de ez jön le a kérdésedből.

2008. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Légy természetes!
2008. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj az, ha ez van kiírva rád? Most akkor komoly kapcsolatot szeretnél, vagy nem?
2008. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) igen, azt, csak a pasik mindig úgy közelednek hozzám, mint aki egyájszakás alapjáraton ketyeg...pedig ez nem igaz, aki meg komolyan gondolna, az meg nekem nem a szívem csücske....:S
2008. júl. 7. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszolónak: Azért baj ez, mert ha egy kapcsolat elején hamar kiderül ez, akkor a másik fél általában megriad ettől és elmenekül.


Egyébként nekem is ugyanez a problémám. Az előző barátnőm többek között azért hagyott el, mert szerettem volna egy normális, komoly kapcsolatot vele, de ő megijedt ettől.

2008. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam ez a négybetűs Élet. Én végül huszonnégy évesen találtam meg azt a lányt, aki ugyanúgy normális, komoly kapcsolatot szeretne, mint én, tavasszal össze is házasodunk négy év együttélés után. Akárhogyan nézzük az életünk egyik legfontosabb feladata a párkeresés és családalapítás, ha könnyű lenne, nem is lenne olyan izgalmas.
2008. júl. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki csak egy éjszakára akar téged, elég kicsi az esélye, hogy végül meggondolja magát és nem csak meghúzni akar, hanem tényleg komoly kapcsolatot kezd építeni. Egyfajta próba az, hogy a pasi hajlandó -e végigjátszani veled a néhány hetes vagy éppen hónapos körjátékokat, randikkal, virággal, találkákkal, mozival, színházzal, meghitt vacsorákkal.

Nem tudom, hány éves vagy, de ahogy öregszel, előbb-utóbb ez a hozzáállás gyökeresen megváltozik és azt fogod tapasztalni, hogy minden pasi inkább komoly kapcsolatot szeretne (természetesen tisztelet a kivételeknek).

2008. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen, egyébként 19 éves vok, és tök kiábrándító,h az a menő, minél több kapcsolaton legyen eddigre túl vki, de már én kerdem cikinek érezni, h ha nem akarok egyéjszakás kalandokat, annyira nagy baj, h komoly kapcsit keresek:(
2008. júl. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!