Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek egy komoly kapcsolatba?

Figyelt kérdés
igaz hogy már 20 éves vagyok(lany) de meg most van eloszor komoly kapcsolatom, a baratom azt monta hogy nagyon szeret de kicsit komolyodjak meg!! nem akkarom elvesziteni őt mert nagyon szeretem:( kerlek segitsetek!!!
2010. dec. 17. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez relatív, h kinek mi a komolyodás, és anélkül, hogy tudnám, h milyen vagy, nem lehet erre válaszolni. :). szerintem ezt inkább vele beszéld meg, vagy olyannal, aki ismer téged. ,, A szeret, de komolyodjak meg" pedig olyan furán hangzik. Ezzel mit akart mondani? Ne itt beszéld meg a témát szerintem!

21/l

2010. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én olyannal vagyok együtt, aki úgy tetszik ahogy van, miért kellene másképp viselkedned mint amilyen vagy? Jó persze, ha valami rossz szokásod van azt el lehet hagyni a másik kedvéért, de alapviselkedésen változtatni, minek, szeressen úgy ahogy vagy.

Egyébként én sem értem, miben kellene komolyabbnak lenned?

2010. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok kicsapongo nem csaltam meg, csak neha ha duhos vagyok akkor azt mondom lepjen le mert jobb lesz neki nelkulem(hat ez nem ep komolysagra utal) :((
2010. dec. 17. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne csapongjon a hangulatod, legyél házias, gondoskodj róla, ne legyél hebrencs kis tinip.csa, csak ritkán, kezeld a vitákat/rossz helyzeteket felnőttesen, ne hisztivel :D


Hirtelen ezek jutnak eszembe.

2010. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!