Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy vissza húzódó, visszafogott, szerény fiút lépésre bírni?

Figyelt kérdés
nem régiben megismertem egy ilyen fiút,nagyon tetszik valószínűleg én is neki,találkozgatunk is,de általában mindenről beszélgetünk csak arról nem.....nem szeretném én felhozni a témát,nem is tudnám.... miket mondjak vagy hogyan célozgassak neki? esetleg fiúk: akik hasonló beállítottságúak segítsetek ti minek örülnétek,vagy i lenne nyerő ha felétek valaki közeledne?
2009. nov. 11. 16:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves 18:18

a fiú 17 én meg 18

2009. nov. 11. 18:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nézd nekem az első komoly kapcsolatom 20 éves koromban volt!Addig szégyen nem szégyen,még egy lány kezét sem fogtam meg,és barátnőm sem volt!Első komoly kapcsolatom kezdetén,ugyanígy voltam,mint a srác,aki tetszik neked,hogy nem mertem kezdeményezni,mert féltem a visszautasítástól,és hogy nem csókolom meg jól,meg minden pedig nagyon jól elbeszélgettünk&bírtuk egymást,és tetszettünk egymásnak!:-)tapasztalatlan szűz fiú voltam,de egyszer csak egy randin mondta,amikor az ajkamat nézte hogy"csókolj már meg"és megcsókoltam,és egyre inkább bátrabb lettem,és igazi férfit faragott belőlem.:-P.azóta sajnos már megszakadt a kapcsolat,de barátként még szeretjük egymást.egy szó,mint száz,kezdeményezz,meglátod"alamuszi macska nagyot ugrik":-P.
2009. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen: )tehát egy szó mint száz,kezdeményezzek!!!
2009. nov. 12. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!