Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy vissza húzódó, visszafogott, szerény fiút lépésre bírni?

Figyelt kérdés
nem régiben megismertem egy ilyen fiút,nagyon tetszik valószínűleg én is neki,találkozgatunk is,de általában mindenről beszélgetünk csak arról nem.....nem szeretném én felhozni a témát,nem is tudnám.... miket mondjak vagy hogyan célozgassak neki? esetleg fiúk: akik hasonló beállítottságúak segítsetek ti minek örülnétek,vagy i lenne nyerő ha felétek valaki közeledne?
2009. nov. 11. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki, amíg ő lép. Ha sürgeted, megijed. De ő is érezni fogja, hogy már szeretnéd, ha lenne valami és igyekezni fog. Esetleg búcsúpuszit adhatsz neki úgy, hogy utána még pár pillanatig ott marad az arcod az arca mellett... tuti érteni fogja, mire megy ki a játék, főleg ha közel kapja a puszit a szájához :P
2009. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Túl sok segítséget ebben a kommentben nem fogsz lelni, de azért idefirkantom. Amiket leírtál, rám mind jellemzőek, de engem sehogy és senki nem tudna rávenni arra, hogy járjak vele egyet sétálni, vagy menjünk el moziba. Szexről nem is beszélve, mert nem érdekel a téma.

19/F

2009. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

16:17

????nem érdekel a téma???

meg semmi?

bocsi de nem nagyon értem a dolgokat amiket le írtál.kérlek fogalmazd meg még 1x

ezekszerint akkor én se várjak túl sokat ettől a sráctól?

2009. nov. 11. 16:22
 4/13 anonim ***** válasza:

Ennél világosabban nem lehet megfogalmazni... Ja de, hátha plázacica vagy. Na akkor figyelj.

Nem hívlak meg moziba, nem megyek veled bevásárolni, holott dumcsinak indult, és nem is b.szlak meg a klotyóban hátul.


Na így már érthetőbb? Remélem forognak azok a kerekek. Ha meg nem, akkor kenjél rá gépzsírt.

Miért olyan meglepő az, hogyha valakit nem érdekel a szex? Emberek milliói élnek még rajtam kívül, akiknek nem lételemük a testi kapcsolat, mégis van munkájuk, fedél a fejük fölött, barátaik. Egyesek kiröhögik az aszexuálisokat, mi meg kinevetjük azokat, akik szétk.rják az agyukat 12 évesen. Szex nélkül is lehet élni..


Amúgy második felére válaszolva: nem sok esélyed van, ha tényleg igaz a fent leírott pár sor.

2009. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért szar lehet aszexuálisnak lenni...:S


Amúgy szerintem ha tényleg visszahúzódó, akkor éreztesd vele, hogy mit akarsz, ha nem lép, akkor keress mást.:)

2009. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem adj jeleket, hogy esélye van nálad! ne add fel, ha nem jön össze, akkor sem veszitesz sokat!


én is hasonló beállítottságú vagyok (illetve voltam), és örültem volna, ha egy lánynak is megtetszem, de ez sajnos elmaradt.


búcsúpuszit adj neki, ahogy írták, hoszabb ideig és közelebb a szájához, esetleg búcsúölelést később :)


sok szerencsét :) 15/F

2009. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz? Olyan lelki társakat talál az ember, mint sehol máshol. Igazi szeretetet, ahol nem csak a szexről szól a kapcsolat, igazi érzések tombolnak mind két fél között.
2009. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is egy visszahuzódó fiú vagyok, és sokáig ezért is nem volt barátnőm. Most viszont van, és pont azért jó, mert ő meg nyílt, és ez nekem tetszik, és segít benne hogy én is nyíltabb legyek. Hidd el, ha tetszel neki akkor nem fog elfutni ha felhozod hogy járnál vele stb. Igenis néha a lánynak kell egy kicsit nyomulósabbnak lennie főleg ilyen helyzetben, mert ki tudja mit vesztetek mindketten ha egyikőtök se lép.
2009. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 16:29-es

nem,nem vagyok pláza cica,még csak hasonló sem max kicsit nehezebb a felfogásom,ezért akkor bocsi.

először is:én is tetszem neki mert mondta a barátja akivel elég bizalmas kapcsolatban vannak! ez a srác azt mondta h mindenképpen próbálkozzak mert van esély és rajtam múlnak a dolgok.... ha érdekel még szórakozóhelyen is voltunk együtt sőt,többször meg akart hívni inni valamit stb..nagyon udvarias egyszerűen csak nem rámenős

amikor azt írtam h "mindenről beszélgetünk csak arról nem" nem a sexre gondoltam.........komoly kapcsolatot várok el ettől a dologtól,ne haragudj ha félre érthető voltam de remélem most tudtam valahogy tisztázni a dolgokat,én csak arra voltam kíváncsi h hogyan lehetne közeledni vagy rá venni h ő tegye ezt(és igazából ezt szeretném igazán) mert hát már találkoztunk jó párszor és kicsit türelmetlen vagyok,de mondjuk ezért a srácért várok jó sokáig ha kell : ) megéri


ui:nem vagyok szét kúrva : )

2009. nov. 11. 16:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Hány éves vagy?Segítek neked,mert voltam hasonló szituban,ha megírod a korotokat!24F
2009. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!