Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szégellyős vagyok (többi lent)?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégellyős vagyok (többi lent)?!

Figyelt kérdés
Az lenne a bajom, hogy járok egy lánnyal, egy osztályba járunk, de ott mindketten félünk kimutatni érzéseinket, egy csókot nem merek neki adni, ha többen ottvannak.Pl a buszmegállóba sem merem, meg úgy egyáltalán, nem is tudom mikor kéne.Tudnátok segíteni?

2013. okt. 16. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne félj! :) Ha az első, még nem volt meg, akkor az legyen egy nyugis helyen, aztán majd belejössz! :) Nem kell izgulni! :) Valamikor elkell kezdeni! :D
2013. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2013. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 de egyszerűen nem tlűlok rá alkalmat, és még az is baj, hogy nem tudom MIKOr mármint randi közben, melyik részén csókoljam meg.mert pls beszélgetünk és egyszercsak lesmárolom?
2013. okt. 16. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok még. Ha jön jön, ha nem nem.
2013. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nembaj ha írok neked privátban?
2013. okt. 16. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez milyen diszlexia? Szégellyős xDDD

Szégyellős!! :) Vagy a szégyenlős is helyes, itt még a szótő is látszik szépen! :)

2013. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De aranyos! :) Biztos, hogy jártok?

Na jó, a viccet félre téve, szerintem lassan haladj. Például kézen fogva szoktatok menni az utcán, egyáltalán meg fogod néha a kezét? Ha még nem, akkor valamikor elkezdhetnéd.

Ne akard rögtön lesmárolni. Arcra puszi, aztán szájra. És szépen apránként... Hová rohansz? Még Te is zavarban vagy az egésztől. Ami egyébként tök természetes, de olyan mintha magadat is rá akarnád venni a smárolásra.

2013. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!