Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy a legtöbb 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a legtöbb 40 feletti utolsó szakmunkásnak is van felesége, ellenben a fiatalabb 30 alattiaknak meg alig van párja?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szakmunkás, csak szembetűnő, hogy az idősebb korosztály legnagyobb részének (szegényeknek is) van párja, de a fiatalabb többségét (szegényebbek) már izomból zavarják el maguk mellől a lányok?
2013. okt. 15. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

"Mert a szakmunkás egyszerű ember, egyszer gondolatokkal."


Aranyom, te vagy egyszerű, de baromira, és ezt egyetemistaként mondom.

2013. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 viktor123456 ***** válasza:

A szakmunkás megházasodott, azóta iszik, mert tudja, hogy hiba volt. :-)

A 30-as fiúk meg nem hülyék, hogy egy hisztis majommal maradjanak. :-)


Nekem aztmondja már meg valaki, hogy mi ez a baromság, hogy mert nem szakítanak azonnal?


Tehát jól értem, hogy egy szar kapcsolatban maradni az sokak számára magasabb rendű, mint kilépni keresni egy másikat is boldog lenni? Nem értem.

2013. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!