Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fiatal lányokra hajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fiatal lányokra hajt egy értelmes, jómódú, művelt 50-es férfi?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, üzleti kapcsolat alapján ismerem már évek óta. Egy megbeszélés után elhívott vacsorázni, de én azt soknak gondoltam volna, nemet mondtam. Üzeneteket is ír már. Mindvégig úriembernek tartottam, de ezt most nem tudom mire vélni. Fontos partnere a cégünknek, viszont újra vacsorázni hívott. Hogyan állítsam le úgy, hogy az üzleti kapcsolatba ne kavarjon bele? Vagy lehet, hogy csak én értem félre?
2013. okt. 12. 14:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9 Ne menj el vel, csak te nyersz ha kiszóród. Gondolom a cégednek a munkaszerződésedben nem volt benne, hogy a testedet is el kell adnod egy jobb üzlet reményébe, az üzleti partnereknek.
2013. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

26 évesen nem fiatal lány vagy, hanem nő.

Ő pedig, ha tényleg egy sikeres ember, miért hajtana lestrapált háziasszonyokra, ha szép, reprezentatív nőket is megkaphat.

2013. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Feküdj már le vele.
2013. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem. Elég régóta ismerjük egymást, és ismerhet annyira, hogy én nem ilyen vagyok. Nyilván én még családot akarok, neki már van két fia, elvált, nyilván ez nem játszik nála. Nem is értem mit gondolhat, hogy ez eszébe jutott.
2013. okt. 12. 19:32
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem qrv@ vagy, aki a cégért szétteszi a lábait. Mondd meg neki, határozott, de normális hangnemben, hogy szigorúan üzleti találkozóról lehet szó, de többről nem.
2013. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

14 Hiába húzod itt magad. Elfogsz menni, és szét fogod tenni a lábad neki-kell a lóvéja.

Teljesen egyértelmű az irásodból.


Később sírva-riva felesleges a Gyíkra jönni:)

2013. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én még diákként jártam így. Huszonhárom éves voltam, a pali meg ötven körül. A gyakornoki állásokat néztem a cég faliújságján, amikor megszólított, hogy egy ebéd közben elmondja a lehetőségeket. Közölte is egyből, hogy ő mindig ilyen nőt keresett és bejövök neki - el is jöttem. De akkor még én sem értettem semmit az egészből, nem is volt senkim sosem, azt hittem, egy jóságos idős bácsi. Szerencsére intelligensen tudomásul vette.
2013. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!