Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te találkoznál egy jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te találkoznál egy jóval idősebb nővel ebben az esetben?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, nem vettek fel egyetemre. Elmentem melózni és egyik munkatársam anyukája pár hónapja bejelölt face-en. Mindig rámír, amikor felmegyek, sokszor megbök stb. 48 éves és független és azt szeretné, hogy egy este menjek el hozzá és filmezzünk meg iszogassunk ( sajnos alkoholista azt mondta) félek h többet akar, vagy ez jó?
2013. okt. 9. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48 év az sok.
2013. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ajjajajaj.

Egész odáig nagyon jó volt a sztori míg nem derül , hogy alkoholista.

Szerintem így hagyd.

2013. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát.


Kalandnak nem rossz szerintem..:)

2013. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne találkozz ezzel a nővel.
2013. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából 43nak mondja magát, de szerintem megvan 48. Hát jó lenne, csak nem akaromh belémzúgjon. Vagy kérdezzem meg konkrétan, mit szeretne?
2013. okt. 9. 09:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy alkoholistától? Te olyanba bele tudnál zúgni?? Gondolom minden nap részegen bökdösget face-en... Ebben mi a vonzó? Miért egy gyerekkel akar filmezni? Baromság.
2013. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hHa bejön akkor told meg párszor aztán cső.
2013. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha alkoholista az valóban nem jó pont. És akkor finoman fogalmazunk. Nekem a te korodban volt hasonló korú barátnőm. És nem volt haszontalan meg kell, hogy adjam...
2013. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használd ki,hogy piás.
2013. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milf jó az.
2013. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!