Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék nálam idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék nálam idősebb (10-15 évvel) nőkkel ismerkedni, akik buknak a fiatalabb férfiakra? 25/F

Figyelt kérdés
Mindig is vonzottak a nálam 10-15 évvel idősebb nők. Próbálkoztam is jó néhány társkereső oldalon náluk, de sajnos eddig a legtöbben azt írták vissza, hogy túl fiatal vagyok hozzájuk. Egyszerűen ennyire peches vagyok, hogy mindig olyanokra írok rá, akik nem szeretnének maguknak egy jóval fiatalabb férfit vagy mi lehet a probléma? Mit kellene ahhoz csinálnom, hogy felkeltsem az érdeklődésüket?
2013. szept. 18. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem olyan társaságban mozogsz, ahol ezek a nők megtalálhatók. Menj retró bulikba, oda az idősebbek járnak.
2013. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tánciskola. Tele van egyedülálló, csinos, egzisztenciával rendelkező rendelkező 30-as, 40-es nőkkel.
2013. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok. 26 /F


megőrülök a 35-45 év közötti jó nőkért.

2013. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az egy dolog ha egy 25 éves csaj akarna 40 éves férfit...aki mondjuk mákgazdag,de hogy egy férfi nőt...és ráadásul keresve,mert ha véletlenül beleszeretsz aztmondom ok,de igy kutya legyek ha megértelek.ez miért van szerinted? Akik sok évvel idősebbet szeretnének maguknak azokra aztszokták mondani,hogy gyermekként nem volt megfelelő a családi viszony,bármelyik szülő részéről is.Nem megbántani akarlak,semmiképp sem,csak érdekelne a véleményed hogy ez miért van? Van egy barátnőm aki ugyanigy van hogy idösebbekre bukik (különbség h ő csaj) és nem a pénz miatt..és nem is más miatt még mielőtt rendesebben elgondolkodsz a témán,csak szimplán idősebbek jönnek be neki...Kifejtenéd az érzésedet meg a véleményedet kérlek?:) ui: nem társkeresőn kell keresgélni,hanem itt a nagyvilág járj nyitott szemmel..üdv.f.
2013. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok

de a 25 éves már túl fiatal hozzám :-)

bocsi


am jól mondják

udvariasság gálánsság mint a régi úriemberek

én ezeket szeretem

2013. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába szereti egy 40-es nő a fiatalabb pasikat, de nagyon jól tudják, egy igazi férfi 30 fölött kezdődik. ;)


Tudom, most tiltakozol... de jusson eszedbe 5-6 év múlva!


40/N

2013. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A 4. válaszolónak az alábbi mondatára szeretnék reflektálni: "Akik sok évvel idősebbet szeretnének maguknak azokra aztszokták mondani,hogy gyermekként nem volt megfelelő a családi viszony,bármelyik szülő részéről is."

Az a helyzet, hogy szó sincs ilyesmiről az én esetemben. Egyszerűen a mai, korombeli lányokat nem tartom elég érettnek.

2013. szept. 19. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!