Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi van? (lent bőveben)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? (lent bőveben)

Figyelt kérdés

Van 1 srác aki nagyon bejön nekem .Azt gongolta rolam hogy 1 hülye nyomulos p*csa vagyok(nem értem mi a nyomulás neki mert amit én csináltam az nem az nah min1)pedig nem is beszélt velem 3 éve(csak Msnen).Amikor megtudtam hogy mit gondol, nem irtam rá 1szer sem msn-en amikor fent volt ... nem isnagyon köszöntem neki És kb 0.5 hét után felmentem msn-re és 1 perc után rám irt minden félét kérdezet pl.hogy vok ,mit csinálok jövö7végén...

És akk most ha ez igy folytatodik lehet belöle vmi és én már probáltam elhivni valahova de kitalált valamit hogy miért nem jo neki probálkozzak tovább vagy várjak hogy ö kezdeményezzen?(l/13)


2009. nov. 9. 15:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
meg ilyenek(ö 15)
2009. nov. 9. 15:09
 2/13 anonim ***** válasza:
jajj gyerekek....mindketten csírák vagytok. ő meg egy töketlen barom
2009. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem hágyjátok békén egymást .ha plázar@ibanc nak tart lehet h nem véletlen
2009. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én ebből semmit se értettem kb.


Sárky

2009. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz tovább, mert akkor már végképp "egy hülye nyomulós p*csának" fog tartani. Egyébként is, ha igazán tetszenél neki, nem hiszem, hogy mondana ilyet.
2009. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de csak annak tartott és nem szo szerint ezt mondta kicsit finomabban fogalamazott és nem nekem mondta hanem a bnöm kérdezte töle
2009. nov. 9. 16:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Az már alapból régen rossz ha kidumált a hátad mögött.Már bocsikaa de sztm le akar fektetni:D na sok szerencsét.
2009. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én kértem a bnömtöl hogy kérdezzem meg a fiu nem akarta elmondani neki de végül kiszedt belöle
2009. nov. 9. 16:22
 9/13 anonim ***** válasza:
mint az oviban.... mit is akarsz te pontosan? megfogni a kezét, vagy szájrapuszit is? :D
2009. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mind2 öt
2009. nov. 10. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!