Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hódítsam meg? (lent böveben)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg? (lent böveben)

Figyelt kérdés
Van 1 lány a suliban nem tom, h be jövök neki, mert valamikkor elégé néz, máskor meg rám se hederit! Mit tegyek, hogy szóltsam le ha mindíg vele van valaki, és mit mondjak neki???
2009. okt. 3. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már a nevét tudod akkor jelöld be egy közösségi oldalon és ott meg elkérheted az msn címét beszélsz vele 1x msn-en és aztán már szünetben nem is lesz olyan nagy dolog oda menni hozzá :)

Hány évesek vagytok am.?

2009. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hányadikosok vagytok?
2009. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Attól függöen tudok tanácsot adni.
2009. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

beszélj vele..

v ha mindig van vele vki mond neki h "ráérsz egy percre?" vagy elhívod 2 m-rel arébb és ott beszélsz vele..

de lehet h csak annyi a ba h ő sem mer kezdeményezni..:D

beszélj vle!!

v tényleg Myvip,Iwiw,MSN..

sok szerencsét!!:D

2009. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mind1 hogy mit csinálsz, ha magabiztosan teszed és nem kezdesz el dadogni. Lássa rajtad, h tudod mit akarsz. Ja és persze tudd, hogy mit akarsz :D Ennyi. ;) kalappal

24F

2009. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk!!
2009. okt. 3. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem lehet bejössz neki csak fél kezdeményezni.Jelöld be iwiwen ,vedd fel msn-en abból már sejtheti, hogy bejössz neki.Aztán ha jól el tudtok msn-en beszélgetni hívd el pl. gyrosozni.
2009. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát msn-re már fel vetem, és el is hivtam már fagyizni, és nem akrt el jönni!!
2009. okt. 3. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ha ez megnyugtat,nekem nagyon bejön egy srác de csak néha merek ránézni,pedig teljesen bele vagyok esve..

és néha nagyon nézem,máskor pedig mintha ott se lenne,de nem azért mert nem érdekel,hanem mert már annyira bejön h vh..nem is tom..csak nem megy..

a lényeg h néha ránézek,máskor meg nem,pedig nagyon bejön!!:D

és ha odajönne hozzám nem utasítanám vissza!!

szóval..

MSN v vmi!!de sztem beszélj vele!!

drukkolok!!:D

2009. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

jah..az előbb kimaradt..

16/L

:D

2009. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!