Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szánalmas, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas, vagy helytelen ha egy 14 éves lánynak megszivja a barátja a nyakát? Ti leszidnátok ezért a lányotokat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ha az én lányom lenne pffuuuu nagyon ideges lennék jól ordibálnék vele h még egy kis takony lehet a nagy idegtől eldurranna 1pofon
2013. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem itt a lány is szív már valamit. Azért inkább leszidnám, mint egy kis piros foltért,ami 3 nap alatt elmúlik...
2013. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

minek idegeskedni?

volt ott már akkor minden!

2013. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyerekes kiszívni valakinek a nyakát. Értelmes emberek ilyet nem tesznek.
2013. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még nincs lányom. Ha lenne, és ez történne vele, valószínűleg akkor sem ordibálnék vele, hanem csak kitekerném az udvarlója nyakát.
2013. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
WTF??? minek szivják a nyakát? mintha az olyan jó izű lenne
2013. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 wiwastarr_ ***** válasza:
mért kéne ezért szidni!? majd ha rajt lenne kapva mikor döngeti egy gyerek (még mindig 14 évesen!) akk hagyján....
2013. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Egy 14 éves lánynak még babáznia kellene, meg tanulnia, nem pedig a fiúkat hajkurásznia. Az ilyen dolgokra bőven ráér később.

Egyébként, ha az én lányommal fordulna ez elő, akkor először elgondolkodnék azon, hogy én mint szülő mit rontottam el, és mérhetetlenül szégyellném magam, hogy a lányomból egy ribi lett, továbbá a kisasszony, sehova nem mehetne, az iskolán kívül.

2013. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Max azért, mert hagyta, de leginkább a lánynak kéne leszidni a barátját.


Ez egy elképesztően bunkó szokás, és úgy verném szájba ha valaki a nyakamat szívogatná, hogy a fogait köpdösné ki utána.

Mint ha valami tehenek billogoznának meg, tulajdonjog szerint.

A legfejlettebb emberszabású, aminél ezt elfogadhatónak tartom, az a bonobói csimpánz.

2013. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kiszivott nyak nemtől,kortól függetlenül NAGYON GÁZ!
2013. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!