Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért mondjátok, hogy ez kell, amikor igazából nem?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy rengeteg pasitól hallom - olvasom, hogy olyan lányt akar maga mellé, aki kevésbé lányos (értem ez alatt, hogy nem viszi annyira túlzásba a vásárlást, nem csicsázza túl magát, stb...), nem kényes, egyenes, nem kell álszent játékokkal harcolni nála a szexért, nem játsza meg magát és teljesen természetesen viselkedik, mégis az ilyen lányok a valóságban max barátnak kellenek, mert mindenki sz*rik rájuk?
2013. szept. 24. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire fel megint ez az általánosítgatás?
2013. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 - azzal kezdtem a kérdést, hogy "rengeteg pasitól hallom". próbáltam nem általánosítani. :)
2013. szept. 24. 13:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom te pont egy ilyen lány vagy :)
2013. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezek szerint te a szerencsétlen nőkhöz tartozol akik rosszakat fognak ki.
2013. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem személy szerint egy olyan kell, akit leírtál, de nem mind. Ha nincs meg benne az az extra akkor nem kell. (plusz lehet bármilyen jó fej, de ha fizikailag nem vonz az sem egy plusz pont. Tudom, hímsoviniszta disznó..., de a lányoknál is van egy szint ami alá nem adnak)
2013. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, valami ilyesmi vagyok és eléggé bosszant, hogy azért elég sokat hallom fiúktól, hogy mennyire örülnének egy ilyen lánynak, aztán valahogy még is tökre az ellenkezőjét választják. Sok hasonló lányt ismerek és még csak rondának sem mondhatóak, az elvárásais sem szürreálisak, még is csak havernak kellenek, vagy egy időre barátnőnek is, de ez nem tart sokáig mert a végén "sosem működik".
2013. szept. 24. 14:14
 7/10 A kérdező kommentje:
*k
2013. szept. 24. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:
mi miatt nem működik a végén?
2013. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

általában megkapom, hogy nagyon szeretnek, de nem szerelmesek belém, majd választanak valaki olyat, aki egyáltalán nem illik bele a reklámozott igények közé.

lehet az ok nem a fent említett dolgok és velem van a baj, de én úgy érzem ez is közrejátszik.

2013. szept. 24. 23:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Amit én az életemben és szerelemben megtapasztaltam, hogy azok jönnek be akik valamennyire freakek, különlegesek, valami extra van bennük, valami ami miatt elcsavaródik a fej. Gondolom neked is van ismerősöd aki lehet nem egy szexbomba, de mégis forognak utána a pasik.

Mint ahogy nekem is volt elég sok ismerősöm akik okés lányok, ideális feleségek, mindent megtennének érted, biztos, hogy semmi baj nem lenne az életbe velük, de olyan szürke bárányok, hogy 2 hónapig eltünnének észre sem lehetne venni őket.

És van olyan akivel valami probléma van, biztos többet veszekednél, nehézségek vannak, DE egyszerűen valami lapul a lányban ami miatt nem tudsz nem rá gondolni. Valami...


(mielőtt sértődések: ugyanez igaz fiúkra is, mint ahogy 100 szürke, hétköznapi, de teljesen jófej ismerősöm van, de sehogy egy randit nem bírnak kiharcolni, és persze nekik sem kell szürke csaj)

2013. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!