Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok mennyire szempont az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyire szempont az, hogy ne dohányozzon?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 22:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon fontos, kizáró ok is, ha valaki dohányzik. Én nem szívom, a jövendő párom se szívja. 20/F
2013. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

19-es: BP-n volt még az az emberi testek, szervek kiállítás, én is láttam dohányos tüdőt:D szal ja...

egyébként én sem örülök neki, ha olyan tetszik meg, aki véletlen dohányzik, mindenképp megpróbálnám leszoktatni:)

2013. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
semennyire 20/f
2013. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Kizáró ok. Én is medikus vagyok. Láttam mit tesz a dohányzás az emberekkel, és különösen a nőkkel. Nem akarok egy összeaszott, szívbeteg, köhécselős társat, és egy bagós anyát a gyermekeimnek.


A kollégának üzenem, hogy szerintem egy látogatás a kardiológiára, vagy a pulmóra elrettentőbb lenne.

2013. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 cathilina ***** válasza:
Ha csak alkalmi/partidohányos, az nem zavar, de ha már folyamatosan dohányfüst-szaga van, az kizáró tényező. 20/l
2013. szept. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. szept. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Frigg ***** válasza:

Engem nem zavar, mivel én is dohányzok. Sőt, szemüveges is vagyok, így az egyik válaszadó mondata alapján duplán selejtes. :D Férjem nem dohányzik, viszont ritkán szivarozik, Őt sem zavarja a téma. Viszont volt olyan párom, akit zavart, így aznap, amikor találkoztunk, vagy vele voltam, nem gyújtottam rá. :)


23/N

2013. szept. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy a dohányos hogyan viselkedik.

Dohányzom én is, és volt már hasonló, és nem dohányzó barátnőm is.

Nyilván aki nem dohányzott az előtt nem gyújtottam rá.

2013. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Az férjem anyukájának az egyik tüdőlebenyét tavasszal távolították el, miután kiderült, hogy a diagnózis Pleiomorph-orsósejtes carcinóma!!!

Rögtön az első kemo után kiderült, hogy sajnos áttétes lett az agyba. Akkor arra kapott sugárkezelést. Ez idő alatt oda jutott szegénykém, hogy már egy sms-t sem tud elolvasni. :( ...a sugár után akarták folytatni a kemot, de idő közben gyulladás lépett fel a műtéti hegnél, amíg azt csövezik és antibiotikumos kezelést kap, nem kemozzák.

Rettenetesen rossz állapotba került szegénykém, ma már csak árnyéka önmagának! Nagyon sajnálom őt!

Miért?! Miért kell dohányozni?! Nincs elég elrettentő példa?!... :(

2013. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A medikusoknak üzenem, hogy orvostanoncként lehetne annyi hozzáértésük, hogy szenvedélybetegségről van szó, nem egyszerűen egy kellemetlen, "rossz" szokásról, amit puszta akaraterőből le lehet győzni. A nikotin ugyanolyan mértékű addikciót kiváltó alkaloid mint pl. a heroin. Hadd ne magyarázzam most el, hogyan kötődik az agyi receptorokhoz, ugyanis ezt nektek nagyon jól kell tudnotok. Ha egy nikotinfüggőségben szenvedőnek aszott tüdőket mutogatsz, azzal undort illetve max. bűntudatot váltasz ki belőle és egy vállrándítást követően gyújtja az újabb cigit. A prevenciót kellene itt is előtérbe helyezni illetve b*szogatás, rotható tüdők mutogatása helyett hathatós segítséget nyújtani a betegnek, hogy képes legyen felszabadulni a függőségből. Ugyanis itt főleg pszichés függőségről van szó mint bármely drog esetében. Legkiválóbb tisztelettel: egy tanárjelölt
2013. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!