Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek hozzá? 15/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá? 15/F

Figyelt kérdés
Már ismerek közel 4 éve körübelül, eddig osztálytársam volt, ezért nem is annyira próbálkoztam, nem is tartozik al egszebb lányok közé, de nekem nagyon tetszik, belsőleg és külsőleg is, nem sminkeli magát stb. Sosem voltam vele se rosszban de olyan közeli barátságban sem, és tudom hogy neki más tetszik, de az a fiú nem akar tőle nagoyn semmit. Fb-n néha ráírok hogy milyen az új sulija stb. de nagyon nem merek lépéseket tenni, valami ötlet hogy közeledjek felé óvatosan? Rólam annyit kell tudni hogy nem vagyok egy jóképű, zselézett hajú, fiú akiket ma látni minden felé. Ötletek?
2013. szept. 16. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj rá többször, beszélgess vele, majd egy kis idő múlva kérdezd meg, hogy nem lenne-e kedve találkozni valahol! Sok szerencsét! :)
2013. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát hallod, akár hiszed, akár nem, minden mondatod igaz rám, és a szituáció is! De tényleg, szóróra, mint ha én írtam volna ki a kérdést :D


Az a baj, hogy elb*sztam az egészet, valamelyik nap lett egy barátja, mert túl későn jöttem rá, hogy szerelmes vagyok belé (kb. egy hete). Most meg ahogy elment középiskolába, egyből felszedték :,(


Cselekedj, amíg nem késő, csatlakozom az első válaszolóhoz! Különben úgy jársz, mint én.


(ja, és szintén 15/F :D )

2013. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg még valami tipp tanács? Nem igazán merek lépni :D
2013. szept. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!