Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tippek a csajozáshoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek a csajozáshoz?

Figyelt kérdés
csajozási tippeket fiatal srácnak (csak normális válaszokat lécci)

2013. szept. 16. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Kövesd a páwákat!! A mai lányok normálisabb alakokkal már szóba se állnak. Sajna....
2013. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
találj egyet a sok közül, tegyél rajta szagmintát, ha nem rúg fel érte akkor nyert ügyed van.
2013. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1: meny el a gép elől

2: vedd le a gatyád ha látod hogy himbálózik valami akkor ne feledd el hogy az ott van

3: lazulj el picit kapcsolj ki

4: menj oda 1 csajhoz(már gatyában)és beszélj hozzá szólitsd le nevettesd meg légy jópofa hivd el randira és kész.

5: ne felejtsd el hogy sok hal van a vizben szal 1 után go a kövi ha nem jött össze

2013. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél páwa, de legyen normális frizurád. Én is most csináltattam újat. Nem páwás szerintem, csak egy kis zselé kell. Igenis jól kell, hogy kinézz. Mármint adj magadra. Az arcodon nem tudsz változtatni, az olyan amilyen.

Ja és ne félj beszélgetni. Beszélgess lányokkal. Aki tetszik, azt hívd el, akár utcán is leszólíthatod, bár ne ott kezdd.

2013. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól!
2013. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenki
2013. szept. 17. 08:17
 7/9 anonim válasza:
ne hallga ara a sok hülyegyerekre legyél páwa azt birják a csajok saját tapasztalatbol mondom
2013. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 3 az ötös lépéssel gondjaim vannak :'(
2013. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok nem szabad első látásra beleszertni
2013. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!