Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tippek tuti randihelyekre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek tuti randihelyekre?

Figyelt kérdés
Nem rég ismerkedtem meg egy nagyon szimpatikus lánnyal, nem igazán váltottunk még szót, de tervben van még pár közös találka ezzel a baráti társasággal és ott úgy is megfogunk ismerkedni, úgy hallottam a barátnőitől, hogy én is bejövök neki. Értelmes, szerény, viszont nagyon szép lány, nem az a kidobom amim van és gyere csaj, ami 18 évesen nagyon ritka, főleg hogy szép is mellé. Én is 18 éves vagyok, a facebook képeiből kiderítettem, hogy szereti a természetet, arra gondoltam, hogy nemsokára lesz a városban éjszakai állatkert és oda elhívnám, közben sétálnánk, beszélgethetnénk. Szerintetek ciki lenne egy ilyen helyre elhívni? Antialkoholista a csaj szóval a közös ivászat nem játszik, meg amúgy sem becsiccsentve szeretnék megismerkedni vele. Köszi ha elolvastad.

2013. aug. 4. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. De csak azért mert egyszer én is az állatkertbe hívtam egy lányt randira :)
2013. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak a legfontosabb maradt ki, hol? Bp?
2013. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeged!
2013. aug. 4. 00:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó ötlet, de kettesbe kéne mennetek :/ vagy mikor végeztek akkor kísérd haza és a végén mond meg neki hogy tetszik neked és hogy nincs e kedve kettesbe találkozni veled.
2013. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó ötlet, én nagyon örülnék neki, az írásodból ítélve mázlista.:) úgy értem ritka a mai világban, hogy valaki tudd helyesen írni.:) sok sikert!:)
2013. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az állatkertet kettesben tervezném!:) Köszi a kommenteket!
2013. aug. 4. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!