Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nem tudom h mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom h mit akar a lány.

Figyelt kérdés
A lány nagyon nehezen adja magát nincs barátja de én valamilyen szinten haverja vagyok legutóbb találkoztam vele és mikor elköszönt azt mondta h remélem h megismételjük. Nos a lány folyton hangsúlyozza h nem akar összejönni most senkivel mert most szakított meg nem akar összejönni osztályttárssal stb. Debaz év első napját azzal kezdte h sokat helyesedtem. Pls help me
2013. szept. 12. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha eléggé tetszik neki valaki, úgy is összejön vele. Amúgy meg lehet hogy most szakított, de az idő telik. Nem kell rögtön összejönnie veled, de pár hét múlva lehet....
2013. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!