Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem? Vagy nem kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Vagy nem kellett volna írnom?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik immár 1 éve. Ugyanabba a suliba járunk, de ő egy évfolyammal felettem van. Én 16 éves vagyok, ő 17.Ő ugye végzős, én meg 11es, de egy adott tárgyból szeretnék előrehozott érettségit tenni, de nincsenek meg a tételek. Írtam neki iwiwen, hogyha neki megvannak, akkor adja oda, vagy küldje el nekem. AZt gondoltam, így két legyet üthetek egy csapásra. Szerintetek ezt jól tettem? Tudnátok ezzel kapcsolatban valamilyen tanácsot adni? Aki volt hasonló helyzetben, írja le, hogy vele mi történt! :) Előre is köszönöm!
2009. nov. 3. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ügyes. A nehezén már túl vagy. Grat:)
2009. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen jól tetted.

És de igen kellet írnod. Így azt is megtudhatod, hogy ő hogyan viszonyul hozzád.

2009. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen! Sőt még ha nagyjából átbezélitek a tételeket, elég közel is tudsz kerülni hozzá
2009. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Irt vissza h nincsenek meg neki a tételek mert nem adta ki nekik a tanár. Visszaírtam neki, hogy azért köszönöm, beszélhetnénk e msnen, hátha tud valamiben segíteni.

Sztetek?:S

2009. nov. 3. 20:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj, és köszönöm az eddigi válaszokat!! :)
2009. nov. 3. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Reméljük lelkes gyak.hu látogató :D
2009. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bízom benne :D:D:D
2009. nov. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!