Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Jól tettem ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jól tettem ezt az egészet, vagy nem kellett volna belefolynom?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,bár igazából csak msnen tartjuk a kapcsolatot,de barátnők vagyunk.Neki van egy barátja,és multkor felvettem msnre mert mondta, hogy felvehetem.És én megkedveltem ezt a srácot meg ő is engem (nagyon),és a sráccal azt beszéltük hogy egy darabig titokban járunk majd szakít vele.Nem bírtuk sokáig, így másnap szakított vele (de azt nem mondta neki meg hogy velem jár). A lány teljesen összetört, nekem meg teljesen lelkiismeretfurdalásom van. Jól tettem,hogy hagytam hogy szakítsanak,vagy nem kellett volna belefolynom ebbe az egészbe) am én 13, a lány 14 , a srác pedig 14 éves.Léccy aki tud az segítsen.Köszii^^
2009. szept. 23. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagggyon gáz.... Remélem a pasi egy idő múlva veled is ezt fogja csinálni, hogy elhagy, mert titokban összejön egy másik kislánnyal. Ha nem 13 éves kislány lennél, akkor erre tudnád a helyes választ....
2009. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Uhh...nem kellet volna...hiszen nem is ismered ezt a srácot csak MSN-en beszéltetek , nem?Vagy már találkoztál is vele?

Nem tudsz megismerni valakit teljesen akivel CSAK beszéltél!Ez nem szerelem!Ráadásul a barátnőddel ilyet tettél!:S(bár őt se ismered személyesen szóval..)

2009. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
pfff már látom a jővőbeli képedet. Hogy vagy képes ilyet tenni a barátnődel? Mégis mit hittél? Ez a tipikus csak magamra gondolok másokat meg leszarok, kislányos gondolkodási mód. Neked még babáznod kéne nem fiúznod. Neked is aztán elkéne beszélgetned a szüleidel. Remélem ugyanazt fogja veled is tenni az a fiú mint a barátnődel... grat légy büszke magadra! 18/F
2009. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha tenleg olyan jo baratnok vagytok mint azt ahogy mondod akkor nem csinalnatok az exevel a hata mogott ilyesmit!!!!!!

Nem erre valok a baratok foleg nem olyan mint te!!!!!!

Azert neha gondolhatnal masokra nem csak magadra

!!!!!!!!!!

Ha ezt baratnod meg fogja tudni te leszel az utolso szemely akivel valaha is szoba fog allni!!!!!!!!

Szep kis baratsag nem mondom lenyulod a pasijat!!!!!!!

Es te meg baratnonek tartod magad!!!!!!!!

En a helyedbe azt se tudnam hogyan bulyak a fold ala szegyenemben hogy ilyesmit mertem valakivel csinalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha neked ez a baratsag akkor hamarosan olyan egyedul maradsz majd mint a kisujjad:P

2009. szept. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"am" "léccy". Jézusom. Légy szíves tanulj meg írni, több sikered lesz olyan srácoknál, akiknél megéri sikeresnek lenni. Amúgy igen, rosszul tetted: a barátnő barátnő, a pasi meg csak pasi.
2009. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!