Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek magamnak b....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak b. nőt 12/f?

Figyelt kérdés
veresegházi vagyok szerintem jóképű srác és adok magamra
2013. szept. 4. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 12 éves srác max. aranyos, nem jóképű. Azon kívül egyet értek az előttem szólókkal, tanulj, mert akkor jó gimibe kerülsz, ott pedig értelmes lányok lesznek. Addig meg mosolyogj a kis csajokra, és hagyd őket a barátnőikkel. :D
2014. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Darkhours válasza:

Ne baszogassátok már szegényt! Akinek nem tetszik nem kell írnia!

Szánalom...

13/L

2014. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Executioner válasza:

Sziasztok!

Nem értem miért írják az emberek minden ilyen fajta kérdéshez hogy "Várj még x-y évet.

Nem akarok senkit magamra haragítani, DE

EZ EGY KÉRDÉS!

A kérdező nem hiszem hogy azt szeretné hallani hogy éretlen, stb... Hanem a választ. Igaz, ilyen korban nem lesz komoly kapcsolat (csak 3.4%-ban), de ő ezt szeretné.

Tudom hogy mire gondoltok válaszadók, de ez az oldal arra van hogy segítsük egymást.


Szerintem kérdező, próbáld meg a szokásosat.

Beszélgetés, ismerkedés. Ha szeret akkor akarva/akaratlanul is látszani fog rajta. Igaz ilyen korban nem komoly ezért ha tudod hogy szerelmes beléd, és te is belé, akkor simán rá is tudsz kérdezni, mert ez ilyenkor csak nagyon ritkán lesz KOMOLY és TARTÓS.

Executioner

2014. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!