Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem kellek neki eléggé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek neki eléggé, hagyjam a francba, vagy találkozgassak vele, hátha belém szeret?

Figyelt kérdés

Még csak 1 randink volt,(meg előtte 2szer találkoztunk,de azok csak véletlen összefutások voltak) de én már beleszerettem ebbe a srácba. Ő is érez irántam valamit,vonzalmat biztos,de úgy érzem,annyira mégsem érdeklem. Nem is igazán keres engem. Nyilván nem nyűgöztem le eléggé,pedig jól éreztük magunkat,sokat nevettünk,jól elbeszélgettünk,tehát nem értem... Az is lehet,h több csajjal is randizgat,kitudja. Viszont azt tudom,h ez így most nem jó nekem,mert nem tudom,akar tőlem vmit,vagy sem. Próbáljam inkább elfelejteni,vagy várjak,amíg elhív,találkozgassak még vele,hátha belém szeret ő is?

20/L


2013. szept. 4. 12:55
 1/3 pirosalma4444 válasza:
Szerintem várj még ő jelentkezik ha nem teszi akkor tudod a választ..:)
2013. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hanyagoljad, de azért legyél ő előtte szexy és akkor biztos elhív.
2013. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
várj, amíg lkezd érdeklődni. te keresed őt néha ?
2013. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!