Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miben menjek holnap suliban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben menjek holnap suliban, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és van egy srác a sulimban, aki tetszik, én is tetszem neki (Ő 19) az őszi szünetben találkoztunk is, és el is csattant az első csók.

Holnap megint elkezdődik a suli és szeretnék csinosan bemenni, hogy mégjobban levegyem a lábáról, de semmilyen ruha kombináció nem jut az eszembe...:S

Ezért segítsetek légyszíves, figyelembe véve, hogy nem legyek r*bis, mert suliba megyek, és holnap hideg is lesz reggel, mégis legyen rajtam valami dögös, vagy csini stb.

(Ha menet közben van vkinek vmi kérdése akkor válaszolok...)


2009. nov. 1. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél föl csizmát miniszoknyát meg mélyen kivágot felsőt. Tuti hogy bejön ha igy jött volna suliba anno a barátnőm sztem abban a pillanatban mentem volna vele haza. :D
2009. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy egészen ép..az biztos...vegyél fel garbót rá egy neonsárga láthatósági mellényt,gumicsizmát kérd el nagyanyádtól,az alsónemű nemfontos,mehetsz egyszál tangában is...tuti tetszeni fogsz neki,....ha nem akkor nem éri meg foglalkozni vele!XDXDXD

sztem hagyd hogy magadért és ne a ruhatáradért szeressen!

2009. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
xD
2009. nov. 1. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
hülyeségből irtam a miniszoknyát meg a többit egyet értek azzal hogy ne a ruhatáradért szeresen hanem téged szeresen :D
2009. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Jaja, igaza van a többieknek, vagy elfogad a hétköznapi cuccaiddal, vagy nem ilyen emberre van szükséged.

A suliban, amúgy sincs helye a hivalkodásnak.

Majd kirittyented magad, ha buliba, vagy bálba visz.

2009. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az őszi szünetben se egy szál ciciben találkoztál vele.
2009. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem vegyél fel vmi rövidujjú mély kivágásu felsőt meg vmi feszülős nadrágot és száz h rád fog ugrani :D
2009. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És elárulnátok miért ne öltözzön ki ? Mi történik vele ha szépen felöltözik, nagyon jó ötlet a csizma meg rövid szoknya, csak gondolj arra is hogy nincs épp banánrohsztó meleg tehát ne fázz meg, minden képp olyat amiről érzed hogy jól áll.

Ha téged szeret ha nem, a ruha teszi manapság az embert nem másegyéb.

2009. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugye elkezdődött a suli:Dde azért még válaszolok

Szerintem ami illik hozzád RIBIS SOHA NELEGYÉL hacsak nem eggy sóhert akarsz

Legyél természetesebb ne agyonsminkelt Öltözz úgy hogy a ruhád tutira összeillik a cipőddel

vagy sapkáddal fontos a hajszined olyat válassz ami kiemeli nacinak ugye szinben eggyező de feszes szexi cucc kéne^^én 17/F vagyok és erre beindulnék az tuti:DÜgyesen!

2009. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!