Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor hogy adjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy adjam a tudtára, hogy többet akarok?

Figyelt kérdés

már régebb óta ismerjük egymást. (én vagyok a pasi) Úgy gondoltam, hogy megpróbálok újjabb szintre lépni, de elkövettem azt a hibát, hogy egy másik nőtől kértem tanácsot...

azt mondta, hogy ne igy, hanem hivjam randira, ha megengedi, hogy hozzáérjek, akkor jó, igy csak a 16 évesek csinálják... könyörgöm, ezek a dolgok már megvoltak :) és ha eljön randira, akkor mi van, következő alkalommal egy társaságnak már úgy állitom be, hogy "ő a barátnőm"?

Miért gond ezt úgy csinálni, hogy "tessék, itt egy virág, én többet is el tudok képzelni, te?"


2013. szept. 1. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Most akkor hozzáértél már? vagy sem? randiztál vele? vagy sem? Most akkor mit akarsz?


Kicsit kusza a történet.

2013. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha engedi, hogy hozzáérj, akkor azt fokozni kell, nem megállni ott. Aztán egy idő után csók lesz belőle, később szex, és addigra már a barátnőd lesz.


Egyébként a csajnak igaza volt, csak oviban kérdezzük meg, hogy na, akkor járunk-e.

2013. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
óvodás... de, azért megkérdezhetem megerősitésképp, hogy "most ugye járunk" vagy mittomén, fas.zom valami nő is szóljon már hozzá!!
2013. szept. 1. 22:35
 4/5 A kérdező kommentje:
csak azért, mert már nem egy olyat láttam, hogy nő és pasi kéz a kézben, és a lány szerint nem járnak... mert nyilván nem tisztázták le pontosan VAZEEEE
2013. szept. 1. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem én a kérdést, és jogos is! Szerintem a randik, és a virág attól még jó lépések. :-) Aztán, mikor nyugodt a légkör, belemerültetek a beszélgetésbe, vagy ilyesmi téma jön elő, akkor rá lehet kérdezni, hogy ez most mi is köztetek. Èn legalábbis így képzelném. :-) De ha 20 fölött vagytok, akkor azért a csókkal, érintéssel nem kell várni a járásig... :-) 27/N
2013. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!