Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
A barátom elég félénknek bizonyul,de szerintem mostanában lesz az első csókunk (nekem nem az első,de mégis úgy érzem magam,mintha az lenne:D neki viszont szerintem első) Nem tudom,hogy ha megcsókol az milyen legyen,mármint nem tudom hogy ő csak hosszabb szájra puszira vágyik,vagy nyelves csókra. És nem akarom elrontani. Mit csináljak?

2013. szept. 1. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy firstkissológust, ő tudna neked segíteni 10ezer ft/óra bérért, szerintem 4-5 óra alatt megtervezhetitek, hogy is történjen.
2013. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na hát ha már annyira otthon vagy a csókolózásban akkor bizony tudhatnád, hogyha valakinek első csókot adunk akkor az bizonyára nem is egy hosszú szájra puszi lesz, és nem is nyelves. Valószínűleg tudod hogy mire gondolok, nem fogom leírni, hogy mit csinálj a száddal. Szerintem logikus, hogy mozgatnod kell.


De amúgy mindent bízz arra amikor megtörténik. Aztán majd alakulnak a dolgok. Csak nehogy te lepődj meg, azon, hogy jobban csókol mint te. :D

2013. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!