Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha holnap vacsizni megyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha holnap vacsizni megyünk randira, mikor és hogyan mondjam a fiúnak, hogy fizetem a saját részem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 22:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nincs kedvem a randihoz, nem jön be a srác csak régóta próbálkozik, gondoltam adok neki egy esélyt.

Nem vagyok álszent, légyszi válaszoljon már valaki, mert nem sok randim volt még, első, kajálós meg végképp nem.

2013. aug. 29. 23:05
 12/21 A kérdező kommentje:
Basszus, tudtam, hogy a Szokások, etikett témakörbe kellett volna kiírnom. :D
2013. aug. 29. 23:06
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha a pincér kihozza a számlát akkor mond, de lepődj meg ha a srác nem hagyja majd.
2013. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Azért drukkolhattok, hátha jól sül el a dolog. :)

2013. aug. 29. 23:12
 15/21 anonim ***** válasza:
most mondod, hogy nem jön be? akkor mégis mi süljön el jól? mert a srác pisztolya nem fog...
2013. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem jön be de elmész vele vacsorázni. Ezzel az erővel leszólítalak az utcán és máris hanyatt fekszel nekem? :O
2013. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy ördöngösség, fizetés előtt mondd neki, hogy szívesen fizeted/szeretnéd te magad fizetni a saját részed. Ennyi Én is így szoktam.
2013. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

En nem mennek el vele randizni, ha total eselytelen lenne. Nem szep dolog a sraccal szemben.

22L

2013. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be akkor minek adtál neki lehetőséget egy randira basszus. Most lehet azthiszi,hogy te is vonzódsz hozzá és a randi után összetöröd a szívét..
2013. aug. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy kedved sincs a sráchoz? Az más helyzet. Akkor ne menj vele randizni. (És ha mész, igen: jobb, ha magadnak fizetsz.) Randizz olyanokkal, akik bejönnek. És mindig a pasi fizet. Amatőr dolog vonakodni meg felesben fizetni. A pasi fizet -- és reggel hazavisz. Alap.
2013. aug. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!