Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A világon mindenél jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világon mindenél jobban szeretem és nagyon szeretném hogy egyutt legyunk, már jó formán mindent meg tettem azért hogy egyutt legyunk... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hoygan szerezem meg ot??csajszi vagyok...
2008. júl. 1. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Főzz neki...


Viccet félretéve: mi az a minden? Nagyon nem éri meg teperni, mert a hagyományos nemi szerepek még mindig élnek, és a pasi nem fogja sokra tartani azt a csajt, amelyik teljesen kiadja magát neki.

2008. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azért nem mindent csak nagyon igyekszem meg minden ...
2008. júl. 1. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? Lehetséges hogy még ő sem érzi magát késznek hozzá, vagy Te lennél neki az 1. esetleg nem találjátok a megfelelő helyszínt. Tervezzétek meg hogy hol lenne a legkényelmesebb és mikor.
2008. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első kommentelő vagy lány vagy egy szerencsétlen balfasz. Tegye fel az a kezét aki ellöki magától azt a szexuálisan közeledő csajt, akiről 100% tudja, hogy úgy bele van zúgva mint a kurvaélet és akarja a fiút...amúgy feküdjetek le az a legjobb!
2008. júl. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!