Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy lány szó szerint függővé válik a netes társkereséstől?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van
2013. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van
2013. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nincs
2013. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van
2013. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mint én...
2013. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És aki függővé vált pl. 5-ös válaszoló, az pontosan mit érez? Pl. miben nyilvánul meg, hogy függő vagy?
2013. aug. 28. 15:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy csajt (22 éves), akinek 1-2 havonta új pasija van, de már vagy 2 éve, és mindegyik pasival csak néhány hétig van együtt, majd tovább áll.

Őszintén szólva számomra ez azért meglepő, mert nem gondoltam volna, hogy ilyen csúnya lánnyal ilyen sok pasi leáll... Nem rosszból mondom.

2013. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ez létezik. Sőt, van olyan lány aki nem is kapcsolatot keres, hanem szingli több évig és ezalatt csak alkalmi partnereket gyűjt.

Vagy még a másik eset: hogy baromi nehéz eset a csaj (mondjuk pont a függősége miatt) és egy férfi se bírja ki a hülyeségeit-búját-baját. Ezért állandóan kutat partner után.

De ezen kívül még van 1000 oka.

2013. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Én nem az alkalmikra hajtok, bár sajnos becsúszott jópár...

Nálam abban nyilvánul meg, hogy el nem tudom képzelni, hogy máshol próbáljak meg kialakítani párkapcsolatot.

És ahogy véget ér egy kapcsolat, hiába szenvedek miatta, késztetést érzek, hogy a neten rögtön keressek valakit helyette.

Asszem, én inkább kapcsolatfüggő vagyok.

2013. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2013. aug. 28. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!