Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megmondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megmondani egy lánynak hogy nem Ő hanem egy másik lány tetszik? Mert belém van esve de én nem, mit tegyek.

Figyelt kérdés
2007. szept. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem kell kulonosebben foglalkoznod vele.én tapasztalatbol mondom,hogy ha kedves vagy vele,és ugy mondod el,akkor még éjszakákon át sírni fog,azért mert még inkább azt fogja érezni,hogy milyen kedves pasi vagy és mégsem lehetsz az ové.ilyenkor kicsit kozombosnek kell lenni
2007. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, könyörtelen, de ez a legjobb megoldás, amit elöttem írt vki.

neki mindenképp fájni fog (ez is tapasztalat), nálam úgy volt h elötte aranyosan mondta el a lényeget és ez miatt nem is vettem a lapot, aztán jöttek a bőgős éjszakák :( ééés utána nem is szolt hozzám, került, nem foglalkozott velem, és igy mégjobban összetörte a szívem, de a lényeg h már elfelejtettem. Ő is elfog, hidd el.

2007. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Ha már sok barátnőd volt és fiatal vagy akkor mond meg neki, hogy hagyjon békén.

Ha kevés, vagy egy sem, és már 16 fölött vagy akkor inkább próbálj meg azon gondolkodni, hogy tudnád-e szeretni inkább azt a lányt akinek tetszel.

2007. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha bírod a lányt akkor keríts neki valami álom pasít én tuti megnyugodnék ha lenne valaki más.... de neugy h ooo nézd milyen szép szeme van annak a gyereknek!, mert elég hülyének nézne :D
2010. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerinted???? te teljesen hulye vagy vagy csak tetteted?
2010. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!