Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vörös hajú fiúk miért nincsene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vörös hajú fiúk miért nincsenek internetes társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Én egy 23éves lány vagyok, nagyon szeretem a vörös hajú fiúkat, már egy pár éve vagyok internetes társkeresőkön, de még sosem találtam vörös hajú fiút.

Élőbe is csak ritkán látni, de élőbe annyira nem is tudok ismerkedni.

Ennyire kapósak a vörös hajúak? Pedig én azt hittem hogy kicsit különc vagyok, hogy annyira imádom a vöröseket.



2013. aug. 26. 22:02
1 2
 1/11 Sir Sarcasm ***** válasza:
Ott van a válasz a kérdésedben.
2013. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kurosaki Ichigo :)
2013. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Menny el a Roxfortba és ott találsz magadnak pár Weasley t na azokkal ismerkedj :D.
2013. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A megtalálod őket szólj nekem is!
2013. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mert ritka a haj színűk.. és lehet hogy közülük is 100ból ha kettő regisztrál...
2013. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó,majd ha találsz,akkor szólj,ha van húga :D
2013. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én vörös vagyok, és azért nem regisztrál társkeresőkre mert minek? nincs időm rá h azt nézegessem. Meg inkább személyesen ismerkedek. meg annyira nem érzem magam lecsúszottnak, hogy társkeresőre szoruljak. elég sportos meg tanult vagyok, szal annyira szar nem vagyok h társkeresőre szoruljak. 17f (vőrős haj, fehér bőr,+szeplők)
2013. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Írországban a helyed. Come on!

Bár szerintem csúnyák, de hát ízlések és pofonok..

2013. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én is imádom a vörös hajó fiúkat!!! :$

18/l

2013. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vörös kutya,vörös ló,vörös gyerek egy se jó
2013. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!