Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy találkozok egy fiúval?

Figyelt kérdés

Egy zene táborban ismertem meg, és találkozni szeretnénk egymással, nagyon rendes, megbízható, de még sosem találkoztam iskolán kívül fiúval. A szüleim nagyon régi módiak, és nincs nagytesóm.

L/15



2013. aug. 26. 14:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

ezt: 'Anya, Apa! Megismertem egy rendes fiút a táborban, ma négykor találkozok vele. jaah, mutassak róla képet a facebokon? tesséd, ő az! Igen-igen szerintem is kedves arca van, és imádja a kiscicákat, pont mint én!! :)) Nem lesz gond, már 15 éves vagyok, nem gyerek! Akkor hatkor jövök!'

Ennyit :)

2013. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Egy zenetáborban megismert valaki még nem biztos, hogy megbízható és rendes. Esetleg próbálj meg olyan helyszínt keresni, ami a szüleidnek is megfelelő - mondd, hogy a közeli fagyizóba mentek, nappal, és nem maradsz sokáig. Finoman fogalmazd meg a szüleidnek, hogy rugalmas vagy, már nem vagy annyira kislány, és nem lehetetlen dolgot kérsz, és szeretnél őszinte maradni velük mindenben. Ez az, amit finoman kell jelezni, hogy ne zsarolásnak vegyék, de ez az igazság...

Nyilván a fiú nem örülne, ha elsőre nálatok találkoznátok, de ha ez is egy lehetőség neked, akkor mondd a szüleidnek, hogy szívesen találkozol a fiúval nálatok, ha megelégszenek annyival, hogy csak köszönnek neki az elején (és nem látják el olyan jótanácsokkal az első randiján, hogy "ha a lányomhoz nyúlsz, megöllek"), akkor nyugodtan elültök a szobádban, csak hagyjanak egy kis teret. Így ők is nyugodtak lehetnek, látják, hogy ott vagy, ha bármi baj lenne, tudsz kiabálni, biztonságot ad nekik.

Ennél lazább verzió, ha csak pontosan elmondod, hogy hova mennétek. Nem fognak utánad menni, de megnyugtatja a szülőt a tudat, hogy tudja, hova megy a lánya. Ugye nem sokkal idősebb a fiú?

2013. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viselkedj felnőtt módjára. Mondd el, hogy nem szeretnél nekik hazudni, és hogy egy fiúval akarsz találkozni. Csak kimentek sétálni egy órára és otthon leszel pl.. Így talán látják, hogy később sem fogod átverni őket, és nagyobb bizalommal engednek el.
2013. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd úgy a sztorit, hogy "Egyszer a zenetáborban..." Ha érted, mire gondolok. :)
2013. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, a fiú 1 évvel idősebb nálam
2013. aug. 26. 14:36
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha 1 évvel idősebb, azzal kor alapján nem lehet bajuk :)
2013. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Húgomnál is nehezen fogadták el a szüleink, hogy 16 évesen elkezdett pasizni. Azzal sikerült megnyugtatni őket, hogy biztonságosabb az, ha egy ennyi idős lánynak van egy normális barátja, mintha barátnőkkel járna el hétvégenként bulizni az éjszakába.
2013. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek 15 éves pasi. Utána meg jön a kérdés hogy jaj mikor feküdjünk le bizonytalan vagyok. Utána meg terhes vagyok. Akkor legyen fiúd ha már elég érett vagy hozzá. Barátkozni persze lehet de párkapcsolat hülyeség ilyen korban.
2013. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mama, papa!

Nagylány vagyok már, és megyek most pasizni. Ne várjatok rám este, mert nála alszom.

Puszi a szerető lányotok.


Levelet meg ott hagyod az asztalon.

2013. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez a zenetáboros mese eléggé jó, viszont ha a szüleid látták az Amerikai pitét, jobb lesz, ha valami mást találsz ki:D
2013. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!