Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak le akar feküdni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akar feküdni velem vagy tényleg tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel megismerkedtem és valahogy beleszerettem. Ő 15 én 14 de mind ketten most megyünk 9.osztályba.Elmondtam neki h nagyon bejön nekem és mondta hogy én is neki.Ő is szűz meg én is.De valahogy rátértem arra h járna-e velem és azt mondta hogy igen de akkor megdöntene.Én meg még keteckedtem vele hogy oké mikor meg ilyenek.És mindenáron nálam akar aludni.Ezzel nincs semmi baj de nem akarom hogy kihasználjon.De a suliba is mondták hogy sztük tetszek neki meg mindig odajött hozzám és hülyéskedett velem meg mondták többen is hogy engem nézett egész szünetbe.Nem tudom hogy járjak-e vele.Féleg hogy lefekszek vele és otthagy.
2008. júl. 1. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát nehogy már azzal kezdődjön egy kapcsolat, hogy "durr bele, legyen szex"! És mond meg neki, hogy nem alhat nálad! Nem így kezdődik a járás. Ismerjétek meg egymást. Ha tényleg szeretne veled járni (úgy, ahogy azt ilyen korban kell), akkor tényleg tetszel neki. De ennek az egész folyamatnak van egy bizonyos menete, nem a szexszel kezdődik. Ha nem akar így járni veled, akkor csak arra kellesz neki. Akkor ne keseregj, ilyen pasiért nem érné meg.
2008. júl. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű hogy nem akar járni, csak lefektetni.. Ha igazán szeretne akkor nem is gondolna az elején a szexre, főleg nem ilyen korban. Semmiképp ne feküdj le vele az elején. Legalább 9-10 hónapot járj vele mielőtt lefeküdtök. Ha nem bírja ki, akkor nem szeret. NE hagyd magad kihasználni!
2008. júl. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez annyira egyértelmű hogy ki akar használni... de mindegy, egyszerűen kérdezz rá hogy akkor is járna-e veled ha még most nem fekszetek le egymással. Ha így nem akar járni akkor csak szexelni akart, és semmi többet.
2008. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Taknyosok vagytok ehhez a dugunk aztán megyünk dologhoz, akárki akármit gondol, egyenlőre inkább keress egy megbízható érettebb palit ne akarj szűz kiscsávókkal lefeküdni mert ha rosszul sül el a dolog sokáig rányomja a szexuális életedre a bélyeget! És az ilyeneketne bátorítsd, mert az jön le belőle hogy olyan fajta vagy akit nem zavar hogy jól megdugassa magát aztán odébbálljon, hagyd ténykedni a másikat.
2008. júl. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak le akar fektetni, ne döljj be neki, ha jót akarsz magadnak!
2008. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom melyik barom pontozta le a válaszokat, de gratulálok neki.


a kérdezőnek: teljesen egyértelmű hogy csak arra kellenél neki hogy lefeküdjön veled. mond meg neki hogy a nászéjszakán akarod elveszteni! (ami nem kell feltétlen igaznak lenne) de ha így nem akar veled járni akkor csak azt akarta. ha így is járna akkor tényleg szeret.

2008. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is gondoltam hogy csak azt szeretné de sokan behitettek vele hogy tényleg tetszek neki.
2008. júl. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!