Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátommal szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zéró. kérdése:

Barátommal szakítottunk, helyes ez?

Figyelt kérdés
Néha megbeszéljük, hogy találkozunk kicsit beszélgetni, aztán mindig egymás ágyában kötünk ki. Nem kéne? Nagyon jó vele az ágyban, és tudom, hogy van még köztünk valami, még szeretjük egymást..de most szerintem egyikünk sem akar kapcsolatot még egy kis ideig..addig mehet ez így? Áá, nem tudom, segítsetek.
2013. aug. 24. 02:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzám, és egyből szakítasz!
2013. aug. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyennek jobb egyszer s mindenkor véget vetni mert előbb utóbb sírás lesz belőle. Szóval NE dugj vele bírd ki vagy keress másik kapcsolatot.
2013. aug. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha közös jövő is tervben van? Ez most csak egy ilyen szünet-féle...akkor mi van?
2013. aug. 24. 02:43
 4/5 DreamWeaver ***** válasza:
Ez sosem jó így. Ha eldöntitek, hogy szakítotok, akkor szakítsatok. Nyilván volt oka annak, hogy így döntöttetek. Az, hogy továbbra is találkozgattok és szexeltek, egyikőtöknek sem használ, ha egyszer majd új kapcsolatot akartok kialakítani, mert előbb-utóbb ez lesz terítéken. Ez így csak egy félkapcsolat, de gátolni fog titeket mindig abban, hogy egy teljesértékű kapcsolatba lépjetek mással. Ha úgy érzitek, hogy szeretitek egymást, akkor nem értem a szakítás okát. :) Ha problémák vannak, azokat meg kell beszélni és meg kell találni a megoldást rá. Viszont a jó szex okozta örömérzet könnyen összekeverhető azzal a gondolattal, hogy még szeretitek egymást. Könnyen lehet, hogy ezt csak az alkalmi kielégülés érezteti Veletek.
2013. aug. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a "se veled, se nélküled" állapot? Ennél jobb a végleges szakítás. Az ilyen félmegoldásokat nem lehet nagyobb sérülés nélkül megúszni, és többnyire jobban is fáj.
2013. aug. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!