Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet bennem a hiba hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet bennem a hiba hogy csak hülyítenek a pasik?

Figyelt kérdés

Vagy nem érdeklem azt aki tetszik, vagy csak szórakozik ego növelésből, vagy csak megd*gni akarnak, de volt aki feladta mert még azt sem igazán szerette volna csak ha nincs más...

Nem értem én ezt, pedig nem vagyok csúnya, az alakom is jó.


2013. aug. 21. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Agyból el kéne még egy pici. Azt hülyítik, aki hagyja magát.
2013. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz társaság.
2013. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a világ legszebb nője!
2013. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne add magad könnyen. Nem te vagy az egyetlen, volt egy lány ismerősöm, a fél várossal járt, de mindegyik csak hülyítette. Szerintem elcseszett karmája volt.
2013. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs tartásod, minden bóktól meg apróságtól máris tovább gondolod a dolgokat és ezt látják rajtad és visszaélnek vele, elhiszed a nagy szavakat, stb, gondolom ilyen problémák lehetnek, bár ezek csak tippek. Ha ezek közül bármi igaz rád, ezeken mindenképp változtass.
2013. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mutass képet:) Hiszem ha látom:D
2013. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán nem a pénzes sportkocsis "alfahímekkel" kéne ismerkedned...
2013. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!