Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az én "készülékemben" hol a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én "készülékemben" hol a hiba?

Figyelt kérdés

Vázolnám a problémámat:

Még egyetlen egy randit sem sikerült összehoznom eddig, mindig elakadok a 0. lépésnél. Olyan már többször is volt, hogy egy-egy lány igent mondott egy programra vagy randira, de eddigi életem során mindig legkésőbb a randit megelőző napon visszamondták. Itt is mindenki azt mondja, ha csak nekem nem sikerül akkor velem lehet a probléma. Igazából nem tudom mi lehet a hiba odáig még senkivel sem jutottam el, hogy legalább azt érezzem, hogy unalmas voltam, vagy kellemetlen helyzetbe hoztam volna az illetőt esetleg megsértettem volna. Azt pedig nehéz elhinnem, hogy velem tényleg senki nem ér rá találkozni, az év 365 napjából egyszer sem.


Az emberekkel ritka kivételektől eltekintve jól kijövök. Szinte minden szubkultúra képviselőjével sikerült már jól elbeszélgetnem, igaz, hogy elsősorban a férfiakkal találom meg a közös, hangot. Lányokkal is el tudok beszélgetni és azt hiszem kedvelnek is, de kettesben még egyik sem akart, vagy töltött volna velem időt. Ezt csak azért írom le, hogy érződjék, nem vagyok teljesen antiszociális. Ezenkívül azt is elmondhatom magamról, hogy szinte minden témához érdemben hozzá tudok szólni a matematika és fizika mélyebb elvontabb területeit leszámítva. Nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt(Ezt azért írom, mert lehet, hogy hátrány).

Igazából az nem világos, hogy voltak már olyan esetek amikor az adott hölgy igent mondott, de mégsem lett belőle még egy randi sem. Nem tudom eldönteni mostmár lassan azt se, hogy a külsőm a kizáró ok, vagy micsoda.

Amennyiben a külsőmmel lenne gond akkor miért mondanak igent? A belsőmről meg azért nem beszélek, mert addig nem jutottam el senkivel sem, hogy megismerhette volna a belső tulajdonságaimat.

Próbálkoztam már élőben is és társkeresőn is.

Feltöltök egy arc nélküli képet:

[link]


Eddigi kritika, ami a külsőmet érte az az volt, hogy túl vékony vagyok, de ezen nem sikerül változtatnom egyébként 182 cm magas vagyok.

24 f


2013. júl. 22. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sztem okés vagy, én szeretem a vékony pasikat. De reméltem h az arcodat nem takarod el:D
2013. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ezt most komolyan mondom, szép kezed van :) 19/L
2013. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
a leírás alapján elvileg pedig nincs gond.
2013. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Leírtad a pozitívumaidat ez mind szép és dícséretes dolog.De tudod addig nem fogod megtalálni magadban a hibát amíg a negatívumaidat sem hozod napvilágra előttünk v. magad előtt , lényegtelen. Ha tisztában vagy az előnyökkel . hátrányokkal tudod mit kéne változtatni ami eddig nem volt összhangban.


Lehet a külsődön változtatni én 10 centivel nagyobb vagyok nálad és ugyanúgy vékony. Néhány hónap kondibérlet csodákra képes , ja meg egy valag kaja :D


Ja meg egy tipp , ne hord már így azt az inget. Tiszta informatikus beütésed van , külsőre . No offense , de lehet az öltözködésen is javítani picit.


17/f

2013. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem tökre bejön az ilyen ing:)
2013. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Tiszta informatikus beütésed van , külsőre ."


Talán , mert az is vagyok!:)

2013. júl. 23. 18:05
 7/18 anonim ***** válasza:
kolléga :D , jó én csak tagozatos vagyok de mindegy. Én nem komálom a kockás inget
2013. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem csak ez az egy ruhám van, de azért köszönöm.

Itt igazából azért raktam ezt ki, mert ez egy egész alakos kép, arra szántam, hogy nem-e a testalkatommal van a gond.

Hátrányaim, negatív tulajdonságaim is biztosan vannak.

Leginkább azt nem értem, hogyha megbeszélek egy lánnyal egy találkozót és végig úgy tűnik, hogy ő is szeretné, illetve társkeresőn volt többször is, hogy bejelöltek, hogy tetszem nekik, és a végén mégis mindegyik visszamondta, hogy bocs, de mégsem fog ráérni, aztán szépen lassan felszívódtak. Ez nem fér a fejembe, mert, ha nekem tetszik valaki akkor azzal én ráérnék találkozni legalább egyszer, hogy kiderüljön, hogy tényleg bejövünk-e egymásnak. Lehet hihetetlen, de ez van.

Azt megérteném, hogyha mindig azt mondanák, hogy bocs, de nem vagy az esetem vagy valami hasonló, vagy esetleg durvábbat. Eddig ilyen indokok voltak azoknál, akiket élőben ismertem meg, hogy kedves vagy meg aranyos, de sajnos nem lehet köztünk semmi sem, én meg nem tudom, hogy mit kéne változtatnom, illetve milyen irányban.

2013. júl. 23. 20:11
 9/18 Hanariko ***** válasza:

testalkattal semmi gond, de kérnék/kérnénk egy arcképet is. vagy ugyan ezt a képet kitakarás nélkül.

egyébként a leírás alapján normális vagy meg szimpi, az hogy nem iszol alkoholt és nem dohányzol az nem hátrány, sőőt pozitív. De amúgy tényleg beszélj egy kicsit a rosszabbik oldaladról, itt megteheted.

2013. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem budapesti vagy véletlenül?
2013. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!