Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már valaki Rapid randin?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki Rapid randin? Szeretnék pár tapasztalatot olvasni, ha esetleg valaki részt vett ilyenen.22/L

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább gyere el egy hagyományos randira :P
2013. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem olyan volt, hogy neten összefutottunk, de képet nem láttam róla szóval csak leírás alapján tudtam hogy néz ki, és találkozókor láttam először :) Ha ilyenről is érdekel a tapasztalat dobj privit és leírom :) 23/F
2013. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én azt halottam, hogy elég gáz az arány. kb 80% pasi 20% csak a nő..:/
2013. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az nekem tök jó, hiszen akkor több a pasi, mint a nő. Na én meg azt hittem, hogy csak nők vesznek részt az ilyeneken.
2013. aug. 21. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem túl magasak az elvárásaid, és adsz esélyt az ott lévő embereknek akkor lesz értelme elmenned. Ellenkező esetben elfecsérelt idő.
2013. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyire én ismerem ezt a világot, csak pénzlehúzás az egész. De a te dolgod hogy mire költöd a pénzed.
2013. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam a rapid randin. Vegyes érzéseim vannak. Azt kell, hogy mondjam, hogy egy próbát megér, de aki odamegy, ne várjon túl sokat. Akinek nincsenek túl nagy igényei, vagy elfogadó, annak ajánlom, hogy próbálja ki.
2013. okt. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!