Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy randizni szeretnék vele?

Figyelt kérdés

Néhány hete megismerkedtem egy 38 éves férfival az egyik közösségi oldalon. Azóta szinte mindennap írunk egymásnak. Én még csak 18 éves vagyok de alapból az idősebb férfiakra bukom. Még sajnos nem találkoztunk személyesen csak fényképen láttuk egymást de számomra nagyon szimpatikus. Hogy adjam a tudtára, hogy többet szeretnék tőle? Tudom, hogy nagyon nagy köztünk a korkülönbség de engem komolyan érdekel és szeretnék vele személyes is találkozni/randizni. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan mondjam meg neki?


18/N



#Ismerkedés/randizás
2013. aug. 20. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Lennél az apukám?
2013. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy 18 éves nőnek rengeteg a 20 év plusz. Más lenne a dolog, ha 30 lennél és úgy lenne 20+.


Ne kezdj bele.

2013. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha ezt humornak szántad akkor elárulom, hogy nem tudom értékelni!
2013. aug. 20. 22:51
 4/11 A kérdező kommentje:

22:51!

Tudom, hogy nagyon sok. De engem egyáltalán nem zavar, hogy annyi idős. Még ha kockázatos is és később problémáink lennének akkor is szeretnék belekezdeni ebbe.

2013. aug. 20. 22:58
 5/11 anonim ***** válasza:

4 Megfogod bánni, no nem most, most imponálni fog a fazon, később, mikor eget rengetőek lesznek a generációs különbséget. Aztán jön az egzisztenciális kérdés nálad, és szép lassan befogsz állni a szeretőt tartó nők táborába.


Szerintem már megbocsáss de ez nem egy perspektíva.

2013. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mekkora lúzer lehet szerencsétlen pasi, 38 évesen se feleség, se gyerek, és ilyen kis 18 éves csitriket hülyítget
2013. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy dolgot árulj el nekem kérdező! Miben vagy mikben jobb ez a 38 éves férfi,mint mondjuk egy 23 éves srác? Egyre több ilyen kérdést látok az oldalon. De amúgy a való életben is egyre több az olyan lány aki minimum 15 évvel idősebb férfival akar randizni,lefeküdni,stb. Ez a világ egyre furcsább lesz komolyan. Természetesen nem probléma,hogy randizni akarsz vele,csak nekem kicsit furcsa.
2013. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7/7

Nem állítottam, hogy bármiben is jobb lenne. De én vele sokkal jobban el tudok beszélgetni bármiről mint egy fiatalabbal. Engem ő fogott meg és ő érdekel. :)

2013. aug. 21. 01:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Morse jelekkel.
2013. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megértelek kb én is ilyen szituációban vagyok csak én ismerem őt élőben is és elég sokat beszélgetünk. Én L\22 ő pedig 45 körüli lehet.Én se tudom mit tegyek. Őn nagyon aranyos kedves velem. Sokat bókol. Talán ez az ami vonz benne a fiatalabb fiúktól ezt sose fogod megkapni,azok csak buliznak meg az idióta haverjaikkal lógnak. Egy idősebb férfi pedig nyugalomra és talán egy kis összebújásra vágyik.
2013. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!