Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok egy ilyen vallomásra?

Figyelt kérdés
Azt terveztem, hogy meghívok egy lányt valamire, és nagyjából ezt elmondom neki: "Nagyon jó veled lenni, és hiányzol. Hiányzik a mosolyod, a hangod, a szépséged, a kedvességed. Többet érzek irántad barátságnál, és többet is szeretnék tőled." Egyébként elég jóban vagyunk a lánnyal, szerintem ő sem teljesen közömbös irántam, csak mostanában kevesebbet tudunk személyesen összefutni. Lányok, ti örülnétek egy ilyen vallomásnak, vagy ez egy kicsit nyálas? Ha ezután engeditek megsimogatni az arcotokat, vagy engedtek egy csókot, az akkor azt jelenti, hogy ti is benne lennétek a dologban? Előre is köszi a válaszokat.

2013. aug. 19. 20:29
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
nyálas
2013. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
#19: Hát ez az, nem tudom, mit érezzek, szerintem nem vagyok közömbös a számára, csak azt nem tudom, hogy milyen mértékű/jellegű ez az érdeklődés a részéről. Amúgy igen, tudom, hogy irtó nagyot lehet így koppanni, ezért is görcsöl folyton a gyomrom. :(
2013. aug. 20. 18:29
 23/24 A kérdező kommentje:
#21: Köszönöm a kimerítő és tartalmas hozzászólásodat, talán ha részletesebben kifejtenéd, hogy miért nyálas, és szerinted mi lenne az, ami nem nyálas, annak nagyon tudnék örülni.
2013. aug. 20. 18:31
 24/24 anonim ***** válasza:
szerintem nem nyálas, én nagyon örülnék egy ilyen vallomásnak. :)
2013. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!