Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok egy ilyen vallomásra?

Figyelt kérdés
Azt terveztem, hogy meghívok egy lányt valamire, és nagyjából ezt elmondom neki: "Nagyon jó veled lenni, és hiányzol. Hiányzik a mosolyod, a hangod, a szépséged, a kedvességed. Többet érzek irántad barátságnál, és többet is szeretnék tőled." Egyébként elég jóban vagyunk a lánnyal, szerintem ő sem teljesen közömbös irántam, csak mostanában kevesebbet tudunk személyesen összefutni. Lányok, ti örülnétek egy ilyen vallomásnak, vagy ez egy kicsit nyálas? Ha ezután engeditek megsimogatni az arcotokat, vagy engedtek egy csókot, az akkor azt jelenti, hogy ti is benne lennétek a dologban? Előre is köszi a válaszokat.

2013. aug. 19. 20:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

azt ne mond, hogy többet is szeretnél tóle.

csak annyit hogy te többe térzel. ennyi. aztán várd a reakciókat.

2013. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

ha tetszik a srác és kedvelem akkor örülnék:)

ellenkező esetben nagyon kellemetlen lenne.volt már benne részem ,még rózsát is hozott:/ a barátságunk sem az igazi már.

2013. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
És ha ő is többet érez, akkor hogyan fog reagálni?
2013. aug. 19. 20:35
 4/24 anonim ***** válasza:
tetszene, ez aranyos kategoria nekem, nem a nyálas :)
2013. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

ez nagyon aranyos vallomás :))

nekem ha tetszene valaki aki ilyet mond akkor a csóknak jobban örülnék:)

2013. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Szerintem minden lány örülne egy ilyen vallomásnak!
2013. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
csöpögnék :D
2013. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem nyálas! :) Aranyos, engem mindenképpen meggyőznél vele! :)
2013. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#2: Azt 100%-ra veszem, hogy kedvel, de abban nem vagyok biztos, hogy tetszem neki. Bár mintha elég sok erre utaló jel lenne, csak kicsit félek, hogy én látok bele többet a dologba, mint amit kellene.
2013. aug. 19. 20:37
 10/24 anonim ***** válasza:
őszintén szólva ezt csak az arcán,a reakcióján fogod látni h h érez,ha pozitív utána jöhet is a csók:D
2013. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!