Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin be lehet vallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin be lehet vallani a lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam ezen a dolgon, de nem tudok dönteni. Mennyire tűnik soknak egy lány szemében, ha első randin már bevallom neki, hogy beleszerettem? Várjak ezzel még egy kicsit, vagy már ekkor sem korai? Már viszonylag rég ismerjük egymást, elég sokat is beszélgettünk (élőben, nem neten), szerintem a vonzalom sem most született kettőnk között, tehát valószínűleg tudja/sejti, hogy mit érezhetek. Szóval azt hiszem, tudom, mit érzek, nem egy netes "árnyképhez" vonzódom, ezért is merült fel bennem a kérdés. Nincs tapasztalatom az ilyesmiben, így gondoltam, megkérdezem, mi ilyenkor a teendő, meddig lehet elmenni. Előre is köszi a normális válaszokat.

2013. aug. 16. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ mióta ismeritek egymást, milyen kapcsolatban voltatok eddig...
2013. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mivel előtte már többet beszéltetek stb. ezért nem
2013. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy régebb óta ismeritek egymást én nem javasolnám előre, hiszen elidegenítheted, viszont mindenképpen éreztesd vele, hogy te többre tartod az átlagosnál :)
2013. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*nem korai

bocs lemaradt

2013. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semmiképp se valld be neki ,inkább mond ,hogy nagyon tetszik,szimpatikus,de ne azt ,hogy szerelmes vagy belé.Még elijeszted a lányt.A végén kérj új randit,aztán egy pár alkalom után a tiéd a pálya,szint vallhatsz.
2013. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonime válasza:
Szerintem elsö randin egy kicsit ilyesztő lenne ilyet mondani,főleg ilyen szó használattal inkább fejezd ki máshogy a vonzalmad!Lehet hogy eddig is sokat beszéltetek de várj még egy kicsit!Ha ilyen gyorsan le támadod nem fog komolyan venni!Hidd el érezni fogod mi a megfelelő pillanat ennek a kimondására!
2013. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
attól függ hogy mióta ismered és menyire szereted ha elutasító veled akkor hagyad a fennébe az egész nem ér annyit hogy foglalkozzál vele ::)))
2013. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. De gondolom, azért megcsókolni meg lehet, ha ő sem tiltakozik. Nagyon vágyom utána, de nem akarom kihasználni, csak úgy szeretnék már végre boldog lenni, és jó lenne, ha minél hamarabb együtt lehetnénk. :)
2013. aug. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!