Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sikerülhet valami a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülhet valami a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Barátnőm beleszeretett az osztálytársába, az volt, hogy a fiu mindig kihivta, minden délután, nagyon jól elvoltak, aztán a csaj megkérdezte a fiut, hogy nem járna-e vele, erre a fiu azt mondta, hogy tetszik neki, bejön, de nem jön vele össze. És ezt most nem érti, hogy akkor mér volt annyira "rajta" a fiu.
2008. jún. 29. 20:16
 1/4 anonim válasza:
Hát..lehet,hogy csak "rajta" akart lenni,a szó szoros értelmében. Vagy nem vágyik párkapcsolatra,ezért lehet,hogy megfordult a kis buksijában,hogy a barátnődnek akár annyira is szimpatikus,hogy esetleg bele menne másba párkapcsolat helyett.
2008. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy összetett dolog... kb én is ezt élem meg, hogy van egy lány, akit szeretek és olyan jó a barátságunk, hogy kár lenne egy múló szerelemmel elrontani, és emiatt vagyok most nagy dilemmában, hogy mit is tegyek. lehet még a fiu sem tudja az ő esetükben, hogy mit is akar.
2008. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy még kicsit éretlen a fiú és nem mer beleugrani semmibe.
2008. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos a barátnőd jelenléte esztétikai élményt nyújtott a csávónak, és szeretett volna vele lyukfoglalózni. Szerintem.
2008. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!