Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme ennek, társkeresős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek, társkeresős lányok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 5 levelemből 2-t el sem olvasnak (többször is be voltak jelentkezve), 2-re pedig nem válaszolnak (rá sem néztek a profilomra).

Így mi értelme regisztrálva lenni? Nem szexuális tartalmú levelet írtam, hanem normálisan megfogalmazott nyelvtanilag is helyes mondatot.


2013. aug. 13. 15:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Amit férfiként írok szerintem az is érdekes lehet.

Most passzívan vagyok jelen társkeresőn, de azt tapasztalom hogy olyan csajok írnak legtöbbször nekem, akik külsőre nem ütik meg nálam a szintet (mellette legtöbbször viszonylag normálisnak tűnnek).


Mit válaszoljak nekik? Azt hogy bocs kedves, rendes lánynak tűnsz, de nekem nem kellesz, mert nem vagy elég szép. Ezzel csak megsérteném őket, ezért inkább nem írok semmit.


Csajoknál is gondolom ugyanez a helyzet. Én is a nálam külsőre jobb csajoknak írtam általában. Többségük nem válaszolt, vagy udvariasan megírta hogy "rendesnek" látszom, de nem az igazinak.


Tapasztalatom összegezve:

Neten mindenki a számára ideális társat akarja megtalálni kompromisszumok nélkül, főleg külsőben nem akar kompromisszumot kötni.

2013. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal korrektebb megírni, hogy köszi az érdeklődést, de nem passzolunk, minthogy szó nélkül hagyjam a dolgot.
2013. aug. 14. 13:49
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy melyik társkeresőn vagy, de ahol én voltam a nem VIP tagoknak korlátozva volt a levél küldési lehetőségük (kb. 2-3 darabot küldhettem). Ha kaptam mondjuk egy nap 8-10 levelet, akkor azt a pár lehetőséget arra használtam, hogy azoknak válaszoljak, akiket mind a levelükben, mind a profiljukon szimpatikusnak találtam. Így nem maradt levelem azoknak, akik nem szimpatikusak, vagy ha maradt is, kinek küldjem a levél írók közül? Oo

20/l

2013. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A love.hu-n minden levélre lehet válaszolni.
2013. aug. 16. 21:21
 15/19 anonim ***** válasza:

fogyatékos vagy mondom én. nagyon nem lehet válaszolni a love.hun minen levélre, ha csak sima regisztrált tag vagy...

le van korlátozva a küldhető levelek száma te arrogáns debil paraszt

2013. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Anyáddal beszélhetsz így, de velem nem.
2013. aug. 17. 15:22
 17/19 anonim ***** válasza:
mert veled miért nem? látod, az egód ott van az egekben, valaki hatalmas embernek hiszed magad, de az ilyen nyomorék hozzáállásod miatt nincs senkid. gondolom mindenki hülye,aki nem te vagy
2013. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Gondolni mindent lehet. De az a tendencia, hogy selejtes nők vannak csak tárkeresőn. Eddigi tapasztalataim alapján.
2013. aug. 17. 19:35
 19/19 anonim ***** válasza:
ja, csak selejtes nők vannak. meg selejtes pasik. húzz az életbe ki, ne a neten bénázz. amikor még nem volt számítógép is valahogy összejöttek az emberek...
2013. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!